Farmasi Girişimci Kaydı

Farmasi Girişimci Kaydı

Farmasi girişimci kaydı Farmasi, danışmanları vasıtasıyla gerçi öncelikle kayıt yapacak danışman kendi sayfasına giriş yapar. Sonra panelinde bulunan yeni üye kayıt bölümünü tıklar ve girişimci olmak isteyen kişinin kişisel bilgilerini sırasıyla sisteme girer.

Peki Kişisel Bilgiler Neler?

Adınız soyadınız.
TC.
Eposta Adresniz.
Doğum Tarihiniz Gün Ay ve Yıl Şeklinde.
Cinsiyet.
İl, İlçe, ve Detaylı Adres Bilgileriniz.
Cep Telefon Numaranız, Yanlız burada dikkat etmeniz bir hususvar cep numaranızı yazarken 0 kullanmıyoruz, Kullanırsak telefonumuza şifre gelmiyor bir numara eksik olduğundan.
Sonra Sponsor Seçiminizi Yapıyorsunuz kim olmasını istiyorsanız, Buradada dikkat ediniz sponsorun bilgili ve deneyimli olmasına dikkat ediniz yaşadığınız sorunları ve ürünler ve sistem hakkında danışacağınız kişidir.
Son olarak Farmasi Sözleşmelerini işaretleyerek Kaydet yapıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz. Hayırlı olsun

Ben burada şu soruya da yanıtlık getireyim tc, numaramı vermesem olmazmı?  Olmaz neden Farmasi’den  prim hakettiğinizde almak için banka bilgilerinizi eklemeniz gerekiyori sizinde doğru kişi olup olmadığınızı belirlemek için gereklidir. Eğer tc, bilgilerinizi vermek istemesseniz üye olmak istediğiniz danışmanın linkini isteyerek bilgileri kendiniz doldurursunuz böylelikle vermessiniz. Danışman linkiniz kişisel verilerinizin en alt kısmında yer alır.

Farmasi Kıyıt

Farmasi Katalog