Ekibimize katılarak farmasi ürünlerinizi %40 indirimle alabilir, ücretsiz katalog + tester paketine sahip olabilirsiniz. Farmasi’nin en büyük ekibi olduğumuz için kısa sürede üye toplamanıza yardımcı oluyoruz.  Kazanmaya Başlamak için formu doldurun, ekibimiz sizinle irtibata geçsin.

Direk Farmasi paneli üzerinden kayıt olmak için tıklayın, açılan sayfadaki formu doldurun. Yaklaşık 2 dakikanızı alacak bir işlemle ekibimize katılın, daha çok kazanın!

Neden Farmasi Kayıt

Neden Farmasi diye soranlara anlattığımız ilk şey, Farmasi hem yüksek nitelikte ürünler yapar hem de kalitesinden hiçbir zaman ödün vermez. Farmasi’nin üretim tesisleri İstanbul’dadır. Oradan tüm memlekte ve 127 yabancı ülkeye ürettikleri ürünlerini yollamaktadır. Köklü ve oturaklı bir marka olan Farmasi, satış danışmanlarının da hep yanında durmaktadır. Satış danışmanlarının sorunlarına çözüm bularak asla yarı yolda bırakmaz. Müşteri temsilcileri ile her daim takviye ve desteğe hazır beklemekte.

Farmasi‘nin en çok ta sağlık kategorisindeki ürünleri gözdedir. Bunlardan en aranılanı At kestanesi masaj jeli dir. At kestanesi masaj kremi en çok satan ürünleri arasına girer. Serinletici ve ağrı giderici kesici özelliği ile harikulade bir rahatlatma hissi verir.

Farmasi‘nin Helal Sertifikası vardır. Böylece Farmasi, İslam inançlarına bağlı bireylerinde mülklerini kullanırken içinin huzurlu olmasını sağlıyor. Mülklerinde domuz yağı gibi istenilmeyen maddeler olmadığı gibi netlikle kanserojen hiçbir madde de bulundurmuyor.

Farmasi‘yi değişik kılan en ehemmiyetli doğrultularından biriside ürünlerinin insan sağlığına zararı olmamasıdır. Ojeden fondötene hemen hemen her ürün yöntemleri hep aynı şekilde kansöröjen değildir. Böylece Farmasi ileride sağlık sorunu çıkarabilecek ciddi problemler ve hastalıkların tehlikelerini tamamen en düşük tehlike oranına indiriyor.

Evvel sağlıktan yana olan Farmasi’yi seçmek diğer işletmelere göre çok bereketli ve kârlıdır. Ayrıca Farmasi hayvansal içerik kullanımına ve hayvan deneylerine tamamen karşıdır. Ülkemizin en tanınmış markalarından avon ve oriflame’da bunu söylese dahi Çin’e mülk ihraç ettikleri için Çin Hükümetine hayvanlar üzerinde deneyler yaptırtmaktadır. Farmasi’nin Çin Devletine pazarı yoktur. Yalnızca bu neden bile Neden Farmasi yapmalıyız başlı başına bir yanıttır.

Hızlı Bir Şekilde Kendin Kaydol

Farmasi Kayıt

Farmasi Kaydol

Farmasi Üye Olma