Dr. C. Tuna Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Set

Age Reversıst 5 parçadan Oluşmaktadır.

1.Jel Temizleme
2.Serum
3.Nemlendirici Krem
4.Göz Kremi
5.Botoks Kremi

Şimdi Adım Adım Uygulamalar

Birinci Adım AGE Reversıst Serum

Jel serum sabun neler yapar makyaj kalıntılarını yok eder ölü hücreleri derinlemesine temizlik sağlar yaşlanmaya karşı koruyan bir jel ürünümüzdür.

Peki Ne yapar?

Cildimizdeki gözeneklerinizi temizler,pürüzsüzleştirir yatıştırır. Cildimizi canladırır ve bir son rakı uygulamalar için hazırlık yapar. Age jel tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak testleri yapılmıştır ve onaylanmıştır.

Nasıl Kullanmalıyız?

Günde iki kez, sabah ve akşam diğer ürünleri kullanmadan önce temizlik amaçlı ilk adım olarak uygulanır. Avucunuzun içine bir miktar alın ve ılık bir su ile jeli köpür türüz. Makyajsız yüzünüze çene ve yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uydulanır. Sonrada ılık bir su ile iyice temizleyene kadar durulanır, bir havlu yardımıyla yüzünüzün ıslaklığını nazikçe giderilir ve kendiliğinden kurumaya bırakın.

İkinci Adım Age Reversist Serum

Age Reversist Serum Nedir?

Yüzümüzde Cildimizde görünen çizgileri derin kırışıklıkları onararak azaltan yaşlanmayı önleyen bir serum ürünüdür. Cilde elastikiyet verir güzelleştirir.

Neler Yapar?

Cilt bariyerinin nem dengesini oluşturur, Cilde enerji sağlayarak, hücre performansını optimize eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Nasıl Uygularız?

Hergün sabah ve akşam olarak iki kez ikinci adım ürünü olarak uygulanır. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna AGE Reversıst jel temizleyici den sonra kullanırız. Üründen avucumuzun içine yeterli miktarda alarak yüzünüze boynunuza veyahutta istenilen bölgeye nazikçe sürerek uygulanır ve kuruması için 1-2 dakika beklenir.

Üçüncü Adım Age Reversist Nemlendirici Krem

Nemlendirici Krem Nedir?

Yüzümüzde bulunan İnce çizgileri ve derin kırışıklıkları nem ile dolduran besleyen bir kremdir. cildinize pürüzsüz ve canlı bir görünüm katar.

Krem Ne Yapar?

Çevresel etkilere karşı cildimizde kalkan görevi görürü ve güçlendirirken yumuşak ipeksi ve pürüzsüz bir his bırakır. Nemi hapseder ve uygulamadan sonra 6 saat sonraya kadar bile cildin neminin arttırmaya devam ettiğini hissedersiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde ve deriler üzerinde Dermatolojik olarak testi yapılmış ve onaylanmıştır.

Nasıl Uygularız?

Hergün iki kez sabah ve akşam olmak üzere üçüncü adım olarak uygulanır.Avucumuzun içine yeterli miktarda alırız ve onu ovalayarak kıvamına getiririz. Sonra cene ve yanaklarımızdan başlayarak dairesel hareketlerle masaj yaparak yayarız. Kuruması için 1-2 dakika bekleriz.

Dördüncü Adım Age Reversist Göz Kremi

Age Reversist Göz Kremi Ne Yapar?

Gözüüzün çevresinde yorgunluk kızarıklık şişkinlik belirtilerini yok eder, Çevresel  etkenlerden korur, Göz çevresinde görünmez bir yapı oluşturur ve Göz altı torbalarını ince çizgi görünümünü ve kırışıklığın azalmasına yardımcı olur, göz çevresine daha genç bir görünüm sunar.

Nasıl Uygulanır?

Göz çevrenizi göz Kremi ile çok iyi nemlendirin. Yeterli miktarda parmağınızla göz etrafına minik minik yerleştirin, parmağımızı kullanarak kremi masaj yaparak yayın, Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.
Ürünümüz Ecocert Sertifikalı dır Mikroalg Teknolojisi

Beşinci Adım Age Reversist Botoks Krem

Botoks Krem Nedir?

Derinleşmiş kırışıkları anında doldurur ve kaz ayaklarını göz altı torbalarını, yok eder kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir krem ürünümüzdür.

Neler Yapar?

Cilt  üzerinde eriyerek  göz etrafında ki çizgilere ve kırışıklıklara odaklanır yok etmeye etki eder. Tüm cilt yapıları için uygundur.

Nasıl Uygularız?

Ürünü kullanmadan önce paketi nazikçe ovuşturarak ürünün eşit miktarda dağılmasını sağlayın. Ürünü çok az bir şekilde uygulayınız ne kadar az uygulanırsa o kadar daha başarılı olma şansınız artar. Her tarafa değil bölgesel uygulayın. Paketin ağzını açarak çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgeye minik minik ürünü değdirin. Sonrada parmağınızı kullanarak kremi ufak ufak bir tabaka halinde yayıyoruz sonra kurutuyoruz, kuruyana kadar sabırla kımıldamadan bekleyin, Hızlı kurutmak  için yelpaze benzeri bir cisimle havalandıra bilirsiniz.

Önemli

Ürünü kullanmadan önce bilek içinizde küçük parça alarak bir uygulama yapıp cildin alarjik bir releksiyon yapıp yapmadığını mutlaka kontrol ediniz. Kızarıklık, alerji, kaşıntı halinde ürünü kullanmayın!

Farmasi Kayıt

Farmasi Katalog

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir