Farmasi 2018 Haziran Danışman Kampanyası

Farmasi Danışmanı OL Sende Kazan

Haziran 2018 Farmasi danışmanlarına özel bir birinden farklı kampanyalarla haziran 2018 de süper indirimler bizleri bekliyor.

Farmasi sarımsaklı şampuan

1 Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Farmasi sarımsaklı şampuan bu aya özel süper bir fiyatla karşımıza çıkıyor saç dökülmesi olan arkadaşlar bunu mutlaka kullanmalı bu fiyata kaçmaz hemde 500 ml Farmasi Kataloğun, kapak resminde göreceksiniz.

Zeytinyağlı saç kremi

2 Doğal Zeytin Yağlı Besleyici Saç Kremi

Zeytinyağlı besleyici saç kıremimizde danışmanlara özel fiyatla kataloğun ortalarında yer alıyor Parlak dolgun saçlar için deneyin.

In love parfüm

3 IN LOVE 3’lü Parfüm Set

IN LOVE isminden anlaşıldığına göre aşk anlamını taşıyan aşıkların parfümü süper indirimlerle farmasi danışmanlarına özel fiyat ve avantajla.

Farmasi ojeler

4 Farmasi Ojeler

Farmasi, danışmanlarına özel ojelerde %80 indirim fırsatı her biri bir birinden farklı ve göz alıcı ojelerimizi kaçırmayın.

Banyo Köpüğü

5 Farmasi Banyo Keyfi

Farmasi danışmanlarına 1 adet alana 2’kincisini 1 liraya ala bilecekleri süper fırsatlı bir ürün Banyoda bol köpük isteyenlerin tercihi.

CHE – NAR

6 Farmasi Babalar Günü Özel

İki bir birinden farklı CHE ve NAR parfüm danışmanlara özel süper indirimle babalar gününe özel fiyat ve avantajla fırsatları kaçırmayın.

Sizde Farmasinin deneyimli ekibinde yarinizi alarak kazanç kariyer ve fırsatlardan hemen şimdi yararlana bilirsiniz bizlere kayıt linkimizi tıklayarak hemen üye olabilir yada whatsapp canlı destek hattımızdan hızlı bir şekilde iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ürün ve sistemle alakalı en hızlı yanıt alabileceğiniz direktör sayfası Farmasi üyesi olduğunuzda her ay bir birinden farklı süpriz hediye ve kampanyalardan yararlanırsınız.

Farmasi kampanyalarından yararlanmak için kayıt ücreti alınmamaktadır.

Farmasi Kayıt

Farmasi Katalog

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir