Farmasi ve Dr. Cevdet Tunayı Tanıyalım

Farmasi Kazanç

Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna

Farmasiye geçtiğimiz sene 1 Mayıs 2017 tarihinde vefat eden Dr. Cevdet Tuna’nın 1952 Yıllarında Tege İlaç fabrikası olarak kurulmasıyla başladı.
Öncelikle Dr. Cevdet Tuna Kimdir? Neler yapmıştır? Nerelerde bulunmuştur? Farmasi’yi Nasıl kurmuştur Öğrenelim.

Dr. Cevdet Tuna 1923 yılında Edirne’de doğdu. 9 çocuklu bir ailenin 9’zuncu çocuğudur. Dr Cevdet Tuna 1930 yılında ilk öğretim hayatına Edirne’nin Balıkpazarı ilk okulunda başladı. 1935 – 1941 yıları arasında Haydarpaşa lisesini bitirdikten sonra, 1941 – 1947 yılları arasında Almanya Goethe Tıp fakültesini başladı ve başarı ile bitirdi.

Daha sonra burada süren uzun bir eğitimin ardından 1947 yılında yükseköğrenim eğitimini tamamladı. Altı yıl yurt dışında okuyan Dr. Cevdet Tuna okulunun bitmesinin ardından doğduğu memleket hasreti ile hemen vatanına döndü. Vatanına döndükten sonra da 1950 yılına kadar İstanbul Hadımköy tabib asteğmen olarak Trakyadaki birlikleri ordunun tek doktoru olarak tedavi etti. Dr. Cevdet Tuna 11 üniversite bitirmiştir ve 7. çocuğu vardır.

1952 Yıllarına gelindiği zaman doktor Türkiye’nin en günümüzde de devam eden en büyük 5 ilaç üretim firmasından bir tanesini kurdu. Tege İlaç fabrikası adı altında en büyük ilaç üretim fabrikasını kuran doktor bunun yanı sıra ilk öksürük şurubu, ilk ağrı kesici haplar, vücut yanık merhemleri ve daha birçok ürünü formulize etti.

Sağlık konusunda ülkemizin önde gelen isimlerinden Dr. Cevdet Tuna daha sonra fabrikasını her yıl büyütmeye devam etti. Ancak insanların sağlıklarına çok fazla önem veren doktor tüm ilaçların üretim tesislerinde bizzat kendisi bulunur ve incelemeleri de kendisi yapardı. İnsan sağlığında ilaçların çok büyük etkisinin olduğunu bilen doktor üretim tesislerini de çok hijyenik ve gerekli standartlara uygun olarak dizayn etmişti.

En büyük ilaç üretim tesislerinden bir tanesini kuran doktor daha sonra da büyümesinin ve gelişmesinin ardından ilk tahlil laboratuvarını da inşa etti. Büyük bir büyüme ve gelişme süreci olan 22 yıl sonrasında 1974 yılında şirketini yabancı bir kuruluşa satmak durumunda kaldı. 3 Yıl sonrasında birçok eczanenin arka bölümünde üretilen ilaçların ham madde ihtiyaçlarının ithalatını yapan doktor ayrıca yerli ilaç üretiminde de büyük bir yer edindi.

İlaç üretimi yapan küçük firmaların da mutemetliğini üstlenen Dr. Cevdet Tuna sağlık konusunda ülkemize büyük yararlar sağladı. 1998 Yılına gelindiği zaman Tanalize adı verilen büyük bir firmayı kuran Dr. Cevdet Tuna bu şirket ile tüm dünyaya ürün pazarlamaya başladı. Şu anda bile 2000 den fazla ürünü bulunan Farmasi adıyla devam eden firmanın onursal başkanı oldu.

Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan ve günümüze kadar gelen Farmasi firması her geçen yıl büyük oranda yatırımlar ve satışların artırılmasının ardından en büyük kozmetik satış firması konumuna geldi. Ömerli’deki 40.000 m2’lik büyük bir alanda günlük toplamda bin ton üretim kapasiteli büyük bir fabrikası bulunan Farmasi müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. 63 Yıllık büyük bir tecrübenin ardından çok çalışmayı ilke eden ve insan sağlığına en çok önemi veren doktorlardan olan Dr. Cevdet Tuna ölümüne kadar her ay fabrikalara ziyarete de gitmekteydi.

Dr. Cevdet Tuna Ne Zaman Öldü?

İnsan sağlığı konusunda büyük gelişmelere imza atan ilk ilaç fabrikasını da bizzat kendisi kuran değerli sağlıkçı Dr. Cevdet tuna 1 Mayıs 2017 tarihinde vefat etmiştir. Tıp alanında ülkemizde büyük gelişmelere imza atan ve çok çalışmayı kendine prensip edinen Dr. Cevdet Tuna’nın vefatı birçok aileyi üzdü. Ancak oğlu Hakan Tuna’nın başında olduğu Farmasi hala üretim yapmaya ve kaliteli ürünleri halka pazarlamaya devam ediyor.

Firmada hala Dr. Cevdet Tuna’nın formülleri ve kaliteli karışımları kullanılmaya devam ediliyor. Üstelik bu firma genç girişimcilere ev hanımlarına iş imkanı da sunuyor.
Onursal başkanımız Dr. Cevdet Tuna’ya Allahtan rahmet diliyoruz. Ülkemize bırakmış olduğu mirasa büyüyerek sahip çıkmaya devam ediyoruz devam edeceğiz.

Farmasi Ürümleri

Farmasi Neler Üretir? Kısaca Tanıyalım

Farmasi öncelikle sağlık ürünleri Her zevke ve ihtiyaca yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr. C. Tuna markası altında yer almaktadır. Erkek Bakım bebek bakım kişisel bakım ürünleri ürettiklerimiz arasındadır. Mr. Wipes bio home temizlik ürünleri doğaya özdeş olarak üretilmektedir ve tüm ürünlerimiz gibi temizlik ürünlerimiz de beğeniyle tercih edilmektedir.

Kısaca anlıyacağımız bir dille bahsedelim Dr. C. Tuna tarafında ki ürünler. sivilce kremi, at kestanesi, ağrıkesici krem, leke kremi, yüz beyazlatmak, sivilceler için sabun, saç dökülmesine karşı en iyi şampuan, sarımsak özlü şampuanlar, cilt lekesi krem, farmasi diş macunu, farmasi güneş kremi, çay ağacı yağı kremi, aloe vera güneş kremi, yüzü sıkılaştıran kremler, peeling maskesi,

masaj yaği, aynısefa kremi, farmasi çay ağacı bb krem, ayak peelingi, ayak bakım kremi, siyah maske, aloe jel ve kremler, doğum lekeleri için krem, gıda takviyeleri, glukozamin, lekardin, omega-3 balık yağı, b-12 vitamin, reıshı mantarı, d-3 vitamin, yüz leke giderici krem, mantar kremi, egzama kremi, dişmacunları, gibi taha sayamadığım büssürü ürün.

Dr. Cevdet Tuna Formüllerinde Farmasi Altın Kuralları

Dr. Cevdet Tuna Formüllerinde Farmasi Altın Kuralları
Paraben içermez! Triclosan içermez! Ağır metal içermez!
Fosfat, Formaldehit, Fitalat içermez!
Dermatolojik olarak test edilir.
Farmasi Laboratuvarları’nda geliştirilir.
Hayvansal içeriklerin kullanımını reddeder.
Tüm üretim süreçleri GMP (lyi Üretim Uygulamaları) Standartları ile uyumludur.
Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz.
GDO’lu bitkiler kullanılmaz.
İğ Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Silikon mutfak gereçleri FDA, TSEK, BfR, LSR, lSO900l Sertifikalarına sahiptir.
Mikrofiber bezlerin temizlik etkinliği Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Laboratuvarları tarafından belgelenmiştir.
My Style ojeleri Toluen içermez.
Skintrends ürünleri içeriklerinde ECOCERT tarafından, Ecocert Doğal ve Organik Kozmetik Standartları’na göre onaylatılmış hammaddeler içerir.

Farmasi Kariyer ve Kazanç Sistemi

Farmasi’de kazanç

Farmaside iki çeşit kazanç vardır bunlardan birincisi satış kazancı farmasiye, iyi bir danışman bir arkadaşımızla üye olarak üyelik işlemlerini tamamlarız. Üye olduktan sonra farmasi kataloğunuz danışmanınız tarafından size verilir ve sistem ve ürünler kazanç hakkında bilgiler verilir. Katalog, iki taraflıdır, Bir tarafı farmasi, diger tarafı Dr. Cevdet Tuna, tarafı farmasi, tarafında %30 ker Dr. Cevdet Tuna, tarafında %40 ker verir. katalog üzerindeki ürünlerden sipariş alınarak satış yaparız bu şekilde ker sağlarız.

İkinci kazanç da kendimize yeni insanlar ekleyerek prim ve kariyer kazancı sağlarız benim cevrem yok demeyin deneyin en iyi kazanç sistemi ve ömür boyu sürecek bir sistem bunuda iyibir danışmanla beraber kızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Farmasi Kazanç Planı

Girişimci: Kayıt olup Farmasi Yönetmeliğini onaylayan ve Farmasi tarafından kaydı onaylanan kişidir.

Girişimcinin seviyesine göre prim alması için her ay 140 TL puan sipariş girişi yapılmalıdır.

*140 TL puan enflasyon artışına göre revize edilir.

Girişimci

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 500 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %3 prim grubuna girerler.

Girişimci

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1500 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %6 prim grubuna girerler.

Lider

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 3000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %9 prim grubuna girerler.

Lider

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 6000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %12 prim grubuna girerler.

*01 Ocak 2016 tarihinden itibaren prim alabilmesi için 10 katalog alımı şartı istenecektir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %12 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Üst Lider

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 10.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %15 prim grubuna girerler. Prim alabilmesi için 25 adet kampanya içinde katalog alım şartı gerekir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %15 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Yönetici

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 15.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %18 prim grubuna girerler. Prim alabilmesi için 50 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 1 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Katalog almamaları durumunda bir seferliğine %18 seviyelerimizin prim ödemeleri yapılacaktır.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Müdür

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler.

Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 100 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

1. Nesilden % 3
2. Nesilden % 2
3. Nesilden % 1,5
4. Nesilden % 1 Müdür Primi alır.

Bir sene içerisinde aralıklı ya da üst üste 20.000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar.

Direktör adaylarımız beşinci sefer %22 olduklarında Direktör şartları olan 2 aktif kayıt (140TL Puan) ve 100 katalog alım şartını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Direktör

12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ünvanı hak etmiş olurlar.

Alt ekibindeki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

Prim alabilmesi için 100 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

1. Nesilden % 3
2. Nesilden % 2
3. Nesilden % 1,5
4. Nesilden % 1 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep Telefonu + Tablet + Hat + Data Bedava) hak kazanılır.

Altın Müdür-Direktör

12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Beşinci ayında ALTIN DİREKTÖR ünvanı hakketmiş olurlar. Direkt bağlı en az 2 adet %22 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibindeki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında yandan (Direk bağlı iki adet 22 kolu haricinde) 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

Prim alabilmesi için 125 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

1. Nesilden % 3,50
2. Nesilden % 2,50
3. Nesilden % 1,75
4. Nesilden % 1,25 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep telefonu + Tablet + Hat + Data Bedava) hakkı Direktör ünvanındaki 24 ay kullanım hakkı devam eder.

Altın Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Altın Müdür seviyesini koruması halinde Altın Direktör ünvanına ulaşıp 1000 Euro para ödülü kazanacaktır.

Altın Direktör seviyesini aralıksız 5 ay üst üste sürdürdüğü takdirde 1000 Euro daha para ödülü kazanacaktır.

Platin Müdür-Direktör

Platin Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Platin Müdür seviyesini koruması halinde Platin Direktör ünvanına ulaşıp Mercedes CLA 180 araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. Platin Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır.

Direkt bağlı en az 4 adet %22 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği takdirde 600 Euro KDV dahil olarak ücret faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

1. Nesilden % 4,25
2. Nesilden % 3,25
3. Nesilden % 2,25
4. Nesilden % 1,50 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep telefonu + Tablet + Hat + Data Bedava) hakkı Direktör ünvanındaki 24 ay kullanım hakkı devam eder.

Platin Direktör Tatil Hakkı: 20 puan

Zümrüt Müdür-Direktör

Zümrüt Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Zümrüt Müdür seviyesini koruması halinde Zümrüt Direktör ünvanına ulaşıp Mercedes CLA 180 araç kullanım hakkından 24 ay boyunca yararlanacaktır. Zümrüt Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır. Direkt bağlı en az 8 adet %22 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir. Beşinci ayında ZÜMRÜT DİREKTÖR ünvanı hak etmiş olurlar.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği aylarda 600 Euro KDV dahil olarak ücret faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

1. Nesilden % 5
2. Nesilden % 4
3. Nesilden %3
4. Nesilden %2 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep telefonu + Tablet + Hat + Data Bedava) hakkı Direktör ünvanındaki 24 ay kullanım hakkı devam eder.

Zümrüt Direktör Tatil Hakkı: 40 puan

Elmas Müdür-Direktör

Elmas Müdür seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Elmas Müdür seviyesini koruması halinde Elmas Direktör ünvanına ulaşıp Mercedes C200 araç kullanım hakkından 24 ay boyunca yararlanacaktır. Elmas Direktör seviyesine geldiği anda yandan 15.000TL puan şartı aranmaktadır.

Direkt bağlı en az 12 adet %22 kolu bulunmalıdır.

Alt ekibinde en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (Taban %12) TL puan farkı aranır.

Prim alabilmesi için 150 adet kampanya içinde katalog alım şartı ve 2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Araç kullanımı süresince yandan 15.000 şartını yerine getirmediği aylarda 750 Euro KDV dahil olarak ücret faturalandırılır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

1. Nesilden % 6
2. Nesilden % 5
3. Nesilden % 4
4. Nesilden % 3 Direktörlük Primi alır.

Teknoloji Paketi (Cep telefonu + Tablet + Hat + Data Bedava) hakkı Direktör ünvanındaki 24 ay kullanım hakkı devam eder.

Elmas Direktör Tatil Hakkı: 60 Puan

Yeni Üst Ünvan Koşulları
AS Başkan-Müdür-Direktör
Kol Sayısı : 16 kol

Yandan Fark : 20.000 TL puan

Aktif Kayıt Şartı : 2 kayıt

Aktif Katalog Şartı : 200 katalog

Puan : 35 puan

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

As Başkan seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa As Başkan Müdür seviyesini koruması halinde As Başkan Direktör ünvanına ulaşıp 125.000TL nakit ödül ve Mercedes E Serisi araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. As Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

Başkan-Müdür-Direktör

Kol Sayısı : 20 kol

Yandan Fark : 20.000 TL puan

Aktif Kayıt Şartı : 2 kayıt

Aktif Katalog Şartı : 200 katalog

Puan : 60 puan

*Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır.

Başkan seviyesine ulaşan kişi 1 yıl içinde 5 defa Başkan Müdür seviyesini koruması halinde Başkan Direktör ünvanına ulaşıp 250.000TL nakit ödül ve Mercedes S Serisi araç kullanım hakkından 12 ay boyunca yararlanacaktır. Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Araç modelleri değişiklik gösterebilir.

Başkan ve AS Başkan Ünvan Puan

%22 ve Müdür : 0,5 puan

Direktör : 1 puan

Altın Müdür : 1,5 puan

Altın Direktör : 2 puan

Platin Müdür : 3 puan

Platin Direktör : 4 puan

Zümrüt Müdür : 6 puan

Zümrüt Direktör : 8 puan

Elmas Müdür : 10 puan

Elmas Direktör : 12 puan

Prim Ödme ve Hesaplama

Primler Kazanç Planındaki seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.
Prim ödenebilmesi için Girişimci’nin faturalarını zamanında ödemesi gerekmektedir. Girişimci’nin günü geçmiş borcu var ise o ayki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.

Prim ödemeleri: Her ayın 20 sinde (hafta sonuna geldiği takdirde takip eden iş gününde) Girişimci’nin banka hesabına yatırılmaktadır.

Örneğin: Ocak ayı için olan ödemeler 20 Şubat tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

Tüm Prim hesaplamaları prim değersiz ürünler ve KDV düşüldükten sonra hesaplanmaktadır. Prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır. Prim ödemeleri, mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak pazarlama planına göre ödenir.

Direktör ünvanı ile %22 seviyesi ve üzerinde olan Girişimciler için geçerli olan prim kuralı:

Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir Girişimci üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine lider gelişim prim hakkı aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki Girişimci seviyesinin üzerine çıkılır ise performans primi hak edilir.

Direktör teknoloji paketi hak etmek için

12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla %22 seviyesini ulaşılmalı ve Aktiflik Şartları (Kayıt, Katalog ve 6000 TL Puan) yerine getirilmelidir. Beşinci ayında ünvan 100 katalog ve iki aktif kayıt (140TL puan) şartı hakkedilmiş olur ve Direktör Teknoloji Paketi adreslerine gönderilir. Teknoloji paketinde iki ay aralıklı ya da üst üste seviye/ünvan kaybeden Girişimcilere 200 TL kullanım bedeli faturalandırılır. Kullanım süresi 24 ay olup, süre sonunda ses ve data hattı bireysel kullanıma geçirilecektir.

Prim alma şartlarımızdan biri olan 6000 puan farkı şartı:

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubunuz ile minimum 20.000 TL Puan alışveriş yapan Girişimci %22 prim grubuna girerler. Tüm %22 Müdür ve üst seviyelerde 6000 puan şartı aranmaktadır.

İlk defa %22 seviyesine giren Girişimciye Müdür unvanı verilir. 22’lik kolları hariç 6000 puan şartını yerine getirmesi için en yüksek seviyesi ile arasındaki farkın 6000 puan olması gerekmektedir. En yüksek direk bağlı seviyenin tabanı %12’dir. Toplam puanından en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarıldıktan sonra kalan puanları 6000 puan farkını oluşturmalıdır.

Bir sene içerisinde aralıklı ya da üst üste 20.000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar. Direktör adaylarımızın beşinci sefer %22 olduklarında Direktör şartları olan iki aktif kayıt (140TL Puan) ve 100 katalog alım şartını yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren Müdürlerimiz beşinci ayında Direktör unvanı alır.

Direktörlerimizin alt ekiplerinde kendilerine bağlı %22 seviyeleri 6000 puan şartı dışında kalmaktadır. Alt ekibinde bulunan direk bağlı %22 seviyelerinin puanları toplam puanlarından çıkarıldıktan sonra ekiplerinde direk bağlı en yüksek (%12-%15-%18) cirolu seviyesinin puanı çıkarılmalı ve kalan fark 6000 puan farkını oluşturmalıdır.

6000 farkı oluşturamayan Müdür/Direktör ve üst seviyelerimiz, Direktörlük primi ve Direktör Teknoloji paketini hak edemez ve SANAL unvanı alırlar. Prim alabilmek için tüm seviyelerin sayfalarında bulunan unvanlarına göre aktif kayıt şartı ve katalog alım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Direktör çalışma kuralı

Direktör seviyesine ulaşan Girişimcilerimizin, mevcut Farmasi Girişimcilerini aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

Farmasi Katalog

Farmasi Girişimci Kayıt

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir