Farmasi Dr. C.Tuna Çay Ağacı Serisi Mucizesi Serisini Tanıyalım

Farmasiye Çay Ağacı Serisi

Farmasi Çay Ağacı Serisi

Farmasi çay ağacı bitkisi nerede yetişir? Nasıl keşvedilmiştir? Çay ağacı Avustralya topraklarında yetişen ortalama boyları iki metre gelen, yassı yaprakları olan bir ağaçtır. Yeni Zelandayı keşif yaparken kaşifler bu ağacın yaprağını içecek olarak denemeleri ve ardından hastalıklarda iyileştirici bir etken olduğunu keşfetmişlerdi. Çay ağacı yağı antiseptik olduğu bulunmasıyla cilt temizliği ve tıbbi şifa olarak uygulanmıştır.Bununla ilgili çalışmalar yapılmak için Çay ağacı yağı Amerika ve Avrupaya yayılmıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında askerlere dağıtılmış temizlik ve yaraların iyileştirilmesine yardımcı merhem olarak tüm askerlere dağıtılmıştır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı serisi ile insanlığa şifayı sunuyor. Dr. C. Tuna Çay ağacı yağı kremi veya merhemi ile ufak yaralarınıza hızlı bir şekilde iyileşir kremleri ve duş jeli ile sedef ve egzama gibi cilt problemlerinize çözüm olur, özel setleri ve %100 çay ağacı yağı ile sivilce siil ve akne problemlerinize doğal bir şekilde çözüm olur, şampuan ile saç diplerinizdeki yaralara yok eder düzenler, sabunu ile genel temizliğinizi sağlar ıslak mendili ile hızlı ve pratik temizliğe ve BB Kremi ile hem makyaj hemde sivilceli yüze bakım sağlanır.
Kısaca Farmasi Çay Ağacı Serisin deki Ürünleri Biraz Tanıyalım

Çay Ağacı ve Vucut losyunu ‘nu vücudumuzun tüm bölgelerinde yaraların arındırılmasında sivilcelerin azaltılmasında mantar ve agzamanın tedavi edilmesinde kullana biliriz etkili bir çözüm sağlar. Vücudunuzun oluşan yanıklarda sıcaksu güneş Küçük et benlerinde Yanık yaralarının iyileşmesinde mucizevi bir etkiye sahiptir. Böcek sokmalarından dolayı oluşan şişlik ve ağrıları azaltır. Mantar nasırlarını iyileştirir. Ciltte oluşabilecek enfeksiyonları engeller. Akne, sivilce ve apseleri kurutur.

Ayak çatlaklarında, basur, hemoroid rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Ayak kokularında, morluklar da, pişiklerde, çay ağacı bir taraftan ilk yardım bir taraftan hem yaşlıların hem de gençlerin ihtiyaç duydukları bir üründür. Yaralarda şişlikler de kısacası dezenfekte yapabileceğiniz her yerde dezenfektan bir üründür Çay Ağacı Yağı ve Vücut Kremi.

Farmasi Çay Ağacı Şampuanı saçımızın diplerinde oluşan yaraları onarır ve düzenler
Farmasi Çay Ağacı Şampuanı Saçımızdaki yağları arındırılması için kullanılır.
Sert kimyasallar içeren şampuan ile yıkanan saçların zamanla gözenekleri tıkanır. Saçlar beslenemez zamanla zayıflar. Kırılır cansızlaşır. Çay ağacı yağı bu sorunları ortadan kaldırır.

Kuru Saç Derisi Çay ağacı yağı saç ve saç derisindeki oluşmuş yağı azaltır
kuru ve kaşıntılı cildi nemlendirmek için kullanılabilir

Çay Ağacı Yağı Özel Şampuanı: Avustralya’da hastalıkları tedavi etmek amacıyla ilk kez Aborjinler tarafından kullanılan Çay Ağacı Yağı bu kez de saçlarınıza canlılık katıyor! Saç derinizi kir ve yağ kalıntılarından arındırarak, kendine has kokusu ile saçlarınızı ferahlatır ve rahatlatır. Deneyin, eşsiz serinliği ile gün boyu kendinizi zinde hissedeceksiniz!

Çay Ağacı Yağlı Sos Serumu

Sivilce üzerine uygulandığında sivilcenin daha hızlı kaybolmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller. Lekelerin giderilmesine yardımcı olur ve siillerin düşmesini sağlar.

Çay Ağacı Balmı

Cildi yatıştırır ve koruyucu bariyer oluşturur. Dudaklarda, yüzde, tırnak diplerindeki intaplarda, mantarlarda, uçuklarda, yanıklarda, kullanılabilir.

Çay Ağacı Yağlı Yüz Temizleme Toniği

Derinlemesine temizlik sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ciltteki siyah nokta ve sivilceleri yok eder. Cilt lekelerinin görünümünü azaltır. Cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi rahatlatır ve canlandırır.

Kullanımı: Bir pamuk sayesinde yüzünüze tampon hareketler yaparak temizleyin. Ardından Farmasi TeaTree Nemlendirici Krem uygulayın.

Çay Ağacı Yağlı Yüz Kremi

Cilde anında nüfus eder. Derinlemesine nemlendirir. Lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller. Koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkilere karşı korur.

Kullanımı: Temizlenmiş ve arındırılmış cilde sabah akşam olmak üzere iki defa uygulayın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı uygundur.

Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli

Cildi kurutmadan fazla yağı ve kiri nazikçe temizler. Çeşitli nedenlerle oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sivilce, siyah nokta ve leke oluşumuna karşı koruma sağlar.
Kullanımı: Islak yüze aşağıdan yukarıya doğru küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak nazikçe köpürtün ve ılık suyla durulayın.En iyi sonucu almak için ardından Farmasi TeaTree Tonik kullanın.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Sabun

Farmasi Çay Ağacı Serisi cildi ferahlatır. Gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinizi derinlenmesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir.

Çay Ağacı Yağlı El ve Vücut Losyonu

Tüm Vücudunuza Kolaylıkla uygulaya biliriz Kolay emilen yapısı ile vücudunuzun nem ihtiyacını karşılayarak koruyucu bir bakım sunar.
Uzun süreli kullanımda leke ve sivilceleri yok etmeye yarar
Aynı zamanda dezenfektan ve temizleme özelliği var.

Kullanımı Tüm vücuda kullanılabilir.
Cildinizin pürüssüz bir görünüm ve ferahlamasına yardımcı olur. Hafif formülü ile bu losyonu gün boyu dilediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Farmasiye Kayıt

Eczaneler Dizini

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir