Farmasi Scandal Parfüm

Parfümün tarihçesi tam olarak bilinmese de 1400’lü yıllarda kullanıma başlandığı sanılıyor. Öte yandan daha önceki yıllarda ve ilk çağlarda da gülleri ve çiçekleri ezerek yağlarından yararlanıldığı ya da çiçek tütsülerinin yapıldığı bazı kaynaklarda mevcut elbette. Öte yandan hakiki ve kaliteli bir parfümünse kadınların zarifliğine ve aurasına güç kattığı her birimizi malumu. Dilerseniz siz de teninize uygun parfüm seçeneğini Farmasi parfüm markalarında bulabilir ve geçtiğiniz yerde iz bırakabilirsiniz. Farmasi Scandal Parfüm de bunlardan biri…

Özellikle çiçeksi ve meyvemsi kokuları seviyorsanız kesinlikle öneriyoruz..

Çiçeksi kokuların hafifliğini bilenler bilir. Hafif ama bir o kadar da kalıcı olan Farmasi Scandal Parfüm  ün kokusuna aşık olmamak mümkün değil.  Hatta çiçeksi kokuları sevmeseniz de meyve kokularını içinde bulabileceğiniz bu parfümü çok farklı bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Farmasi Scandal Parfüm; Orkide, yasemin, kayısı ve nektarin bileşenlerinden oluşuyor.

 

Farmasi Scandal Parfüm Notaları

Üst nota: Yasemin, Nektar Kayısı, Orkide, Siyah Frenk üzümü

Orta nota: Portakal çiçeği, Bal, Ayçiçeği

Alt nota: Vanilya, Aselbent, Paçuli,

Şayet şekerli havaya sahip olan parfüm çeşitlerini seviyorsanız, tam size göre. Özellikle gün içinde, gündüz saatlerinde ya da akşamüzeri veya hafta sonu kullanılabilecek olan bir parfüm çeşidi.  Kalıcılığı ise minimum 4 – 5 saat. Dilerseniz vücut losyonu ve duş jeli seti ile birlikte olarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Şişesini incelediğimizde 50 ml.’lik şişesi gayet elegan ve şık.  Farmasi Eylül kataloğu nda bulabileceğiniz bu ürünü; parfüm+ parfüm deo + duş jeli şeklinde satın alabilir ve bu etkiyi çifte katlayabilirsiniz.

Turunçgil, Çiçek Özleri Ve Baharat

Tutkulu kadınların baş döndüren kokusu olarak bilinen parfümde; .Greyfurt, bergamot, yasemin ve gül notaları etkileri oryantalist notalarıyla nefesleri okşuyor adeta. Orkide, yasemin, kayısı ve nektarin notaları ise çiçeksi ve meyveli dokularıyla arkadan geliyor. Feminen, ağır, baharatlı ve çiçeksi kokuları sevenlere önerilir. Farmasi Scandal Parfüm setine, hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak çok daha ucuza sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem bu üyeliğiniz sayesinde satış üyesi olacak ve harika bir ek iş fırsatı yakalamış olacaksınız.

 

Farmasi Üyelik Formu

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir