Farmasi Nutriplus Vitamin Çeşitleri

Farmasi nutriplus vitamin çeşitleri ile zımba gibi bir kış geçirin! Sağlıklı bir hayat kuvvetli bir ümmi sistemden ve mukavemetli bir vücuttan geçer.  Özellikle de kış aylarında güçsüz düşen metabolizma için düzenli oranda belirli miktarlarda vitamin almamız gerekir. Ne kadar yemek yesek de birçok vitamini ve minerali yiyeceklerden gerekli oranda alamayız. Özellikle de söz konusu olan mevsim kış ise.  Multivitaminse bu işi başaran tek vitamin grubudur.  Yalnızca multivitaminler sayesinde günlük ihtiyacınızı karşılayabilecek miktarda vitamini ve minerali alabilirsiniz.

Ayrıca vitaminler;  erkekler, bayanlar, çocuklar ve yaşlılara göre kendi içinde ayrılır. Multivitaminlerin çocukların gelişimi üzerinde büyükler kadar önemli etkileri bulunur.  Gerekli derecede; A – E vitaminleri ve çinko takviyesi sağlıklı geçecek bir kış için çocuklar konusunda da gereklidir.

Erkekler, yoğun kas yapıları nedeniyle daha yoğun magnezyum ihtiyacı duyar.  Yanı sıra magnezyum erkekleri ilerleyen senelerde kalp – prostat gibi sorunlara karşı korur.  Kadın ve erkeklerin vitamin ihtiyaçları farklı olabilse de her iki grupta büyük oranda A,C,E vitaminleri ve çinkoya gereksinim duyar. Kadınlar;  mentrasyon, hamilelik ve menopoz gibi metabolik değişimler geçirdiğinden kan kaybı – demir eksikliğine bağlı olarak;  B6, niasin, kalsiyum ve manganez eksikliği çeker genellikle. Bu konuda hazırlanmış olan multivitaminler menopozda döneminde de sıcak basmaları gibi bir çok sorunu çözer. Genellikle yaşlılar için gereken vitaminler; B6, B12 ve folik asit gibileridir. Bunlardan genellikle B6 sinir sistemini desteklerken anemiyi de engeller.

Nutriplus’un Faydaları

Nutriplus bir vitamin kombinasyonu çeşididir. Dilerseniz Nutriplus çeşitleriyle siz de vitamin eksikliğini giderebilirsiniz. Zaman zaman yaşlanmaya bağlı, dengesiz beslenme, yorgunluk, uykusuzluk hastalık, gebelik, sindirim bozuklukları gibi konular nedeniyle vitamin eksikliği yaşanabilir. Kendinizi yorgun hissettiğinizde, fiziksel ya da  ruhsal anlamda kötü hissettiğinizde, stresli olduğunuzda multivitamin takviyesi almanın zamanı gelmiş olabilir.

Bunlar Varsa Dikkat!

Saç dökülmesi,

kansızlık,

kemiklerin zayıflaması,

halsizlik ve yorgunluk,

cilt solgunluğu

sinirlilik ve gerginlik

konsantrasyon güçlüğü,

görme bozukluğu

gece körlüğü,

ağızda yara çıkması,

sık sık ve uzun süreli grip ve soğuk algınlığını

gibi durumlarda bir doktora danışarak multivitamin kullanımına başlayabilirsiniz.

Farmasi Nutriplus Vitamin Çeşitleri ile tüm bu olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca Farmasi Nutriplus Vitamin Çeşitleri  11 yaş üstü çocuklarda kullanılabilmektedir. Tüm bu Farmasi  vitamin grubuna ve çok daha fazlasına Farmasi üyelik işleminizi hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak   gerçekleştirebilir ve ürünlere %30 ve 40 indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir