Farmasi Helal Sertifikası

Farmasi Helal Sertifikası ; Güzel olmak tüm kadınların en büyük dileği hiç şüphesiz… Ama güzelleşelim derken helal sertifikalı ürünlerden kullanıyor olmak da büyük bir ayrıcalıktır. Kozmetik zincirine her yeni gün eklenen kusursuz ürünler, temiz, bakımlı bir cilt konusunda  bizi büyülerken bu sihrin ardında yatan genel içeriği de bilmemizde fayda var. Zira unutmamalıyız ki cildimiz de aynı boğazımızdan geçen tükettiğimiz besinler gibi cildimiz tarafından emilerek nüfus ediliyor ve vücudumuza giriyor. Bu bakımdan domuz yağı gibi sakıncalı içerikler barındırmayan, içeriği bitkisel ve doğal olan, kaliteli en önemlisi de İslami şartlara uygun ürünler kullanmak hepimiz açısından da önemlidir.

Yüzümüzde kullandığımız nemlendirici/krem türevleri, saç bakımı ürünleri, parfümler, saç şampuanları ya da kremleri, ağız sağlığı ürünleri de bunlara dahil elbette. Yine Rujlar, fondötenler, allıklar, pudralar, fondötenler domuz yağı türevi – hayvansal sentetik bulundurmamalı ve helal sertifikaya sahip olmalıdır. Bu anlamda da Farmasi Helal sertifikalı kozmetik ürünleri , bu önemli  sertifikaya haizdir.

Helal Sertifikalı Farmasi Ürünlerinde Hangi Özellikler Bulunur?

Öncelikle helal sertifikalı Kozmetik ürünlerde  yasaklanmış kökenli bileşen kullanılmamalıdır. Yanı sıra helal hayvanların bileşimleri kullanılmalıdır. Ürünlerde, pislik karışmamış olan kara ya da su bitkilerinden yararlanılması gerekir. Farmasi Helal Sertifikası sayesinde tüm ürünlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Helal Bileşenler Farmasi Kozmetik Ürünlerinde

Kozmetik ürünlerinde kullanılan; Helal Migroorganizma kökenli bileşenler, temiz toprağın her çeşidinin kullanılması, pisliklerden arınmış su kullanımı, insan sağlığına zarar vermeyen gazların kullanımı, etil alkol dışında makul ölçüde alkol kullanımı, İslami şartlara uygun zararsız sentetikler, organik, doğal bileşenler her zaman bu helal sertifikası ile kanıtlanır ve sağlık bakanlığının onayına sunulur. Helal sertifikalı ürünlerde makineler, cihaz ve aletler temiz tutulmalıdır. Doktor Cevdet Tuna gözetiminde üretimleri sürdürülen Farmasi kozmetik firması da HELAL SERTİFİKASI almış sayılı Türk firmalarındandır.  Kısacası doğal, temiz ve insan sağlığına zararlı hiçbir bileşen içermeyen Farmasi kozmetik ürünlerinden; kremleri, nemlendiricileri, aynı sefa ürünlerini, çay ağacı yağı ürünlerini, bebek şampuanlarını, diğer bebek bakım ürünlerini, bitkisel ürünleri, ağız bakım ürünlerini /diş macunlarını, parfüm /kolonya, deodorantları, BB/ CC ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Zira her biri Farmasi Helal Sertifikası na uygun niteliklerde üretilmektedir. Ayrıca bu  sağlıklı ürünlerinin her birini hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu ndan %30 ila 40 indirimlerle satın alabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir