Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Plumper

 

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Plumper ile kendiliğinden doğal dolgunluğuna erişmiş dudaklar saniyeler içinde hazır… Ne botox, ne de dudak dolgusu. Bundan böyle bu yabancı maddelere bünyenizde yer vermenize gerek kalmayacak. Yapay dudak dolgunluklarına son verecek olan bu ürünle natürel dolgunluğundaki dudaklar hemen yanı başınızda! …   İğne korkusu olanlar ve yabancı maddelere alerjisi olanlar dolgun dudaklara her ne kadar sahip olmak istese de bunu başaramıyor. Oysaki Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Plumper ile bu durum sorun olmaktan çıkıyor. Bu ürünle bıçak altına yatmanıza bile gerek yok.

Sizde estetik müdahalelere maruz kalmadan saniyeler içinde kendi natürel dolgunluğuna erişmiş dudaklara kavuşabilirsiniz artık. İçeriğinde birçok zararlı ve yapay bileşenler bulunan dudak dolgunlaştırıcıları ürünleri Farmasi lip plumper ürünü ile tarih olmaya başladı. Bu ürün aynı zamanda dudaklarınızda bakım yaparken, eş zamanlı olarak da dudaklarınızı dolgunlaştırıyor.

Günümüzde Dolgun Dudak Trendi Sürüyor

Günümüzde dolgun dudaklara sahip olmak zamanın büyük trendlerinden… Bu anlamda dudakları bir çizgi misali ince olan bayanlar da, dudakları orta dolgunluğa sahip olan bayanlarda artık dudaklarını türlü müdahalelerle dolgunlaştırma arayışında. Farmasi’nin yeni dudak dolgunlaştırıcısı ile bu saniyeler içinde mümkün oluyor. Hem de serinlik ve ferahlık hissi veren etkileriyle…  Daha hacimli ve pürüzsüz görünen dudaklara dilediğiniz anda Farmasi dudak dolgunlaştırıcı lip plumper ile siz de kavuşun. Sadece bu kadar da değil. Bu mucizevi ürün sayesinde likit mat olan tüm rujlar dudaklarınızda yapışkanlık hissi yaratmadan daha da etkili duracak.

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Plumper Uygulaması Çok Kolay

Akşama bir davete ya da lansmana mı katılacaksınız? Ya da  konser gibi sosyal bir etkinliğe mi gideceksiniz?  Sadece temiz ve kuru dudaklarınıza sürün ardından  5 dakika bekleyin ve sonrasında üzerine dudak parlatıcısını, likit veya stick şeklindeki mat rujlarınızı uygulayın bitsin. Hatta  Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcısını gün içinde tekrar tekrar dilediğiniz kadar bile kullanabilirsiniz. Böylelikle dubble dolgunluklardaki dudak efektlerine dahi sahip olabilirsiniz. Hiç ruj sürmeden dışarı çıktığoınızdaysa kendinden doğal efektlere sahip harika görünümlü dudaklarınız olacaktır. Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Plumper ve harika bir höz makyajıyla bu natürel görünümlü dudakları da destekleyebilirsiniz dilerseniz.

Bunun için uygulayacağınız adımlarsa belli.  1 katı uygulayın ve 5 dakika kadar bekleyin ardından da 2. katı da uygulayın. Tek başına uygulandığında bile dudak renginiz harika efektlerle ortaya çıkacak.  Dudaklarınızda doğal ve ıslak bir pembelik belirecek. Dilerseniz sürdükten hemen sonra bir peçeteyle dudaklarınızı nazikçe kurulayın ve üzerine rujunuzu sürün. Bu arada en iyi sonucu almak için düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu ve  benzeri Farmasi ürünlerine hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak %30 ila 40 indirimli de erişebilirsiniz. Birbirinden özel kozmetik ürünleri Farmasi Kasım kataloğu nda sizleri bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir