Farmasi Bonjour Kadın Parfümü

Farmasi Bonjour Kadın Parfümü ; Farmasi markası gerek %100 yerli helal üretim garantisi, gerekse de ürün çeşitliliği konusunda sizlere yerli ya da yabancı olan hiçbir markayı aratmayacak değerde bir markadır. Ayrıca Farmasi markasının parfüm serilerinin kalıcılıkları Farmasi labaratuarlarında test ederek onaylı belgeleriyle saatler boyu garantili ürünleri oluşturuyor. Bu günse yabancı parfüm markalarıyla boy ölçüşebilecek güçteki birçok Farmasi parfüm serisinden biri olan Farmasi Bonjour Kadın Parfümü nden söz etmek istiyoruz sizlere. Özellikle de pudralı ve çiçeksi kokular sevenlerdenseniz Farmasi Bonjour kadın parfümü sizin kaleminiz olacaktır.

Farmasi Bobjour Kadın Parfümü nün İçinde Neler Var?

Farmasi Bonjour kadın parfümünün içeriğini incelediğimizde üst notalarında  siyah frenk üzümü ve hemen ardından gelen esasnsiyellerde ise anason aromasını  seziyoruz. Hemen bunu takip eden kalp notasında; müge, beyaz frezya, menekşe, yılang yılang harmanı hayran edecek bir kompozisyonda karşılıyor bizleri. Dip notası ise duyulmakta gecikmiyor ve beyaz misk – Sandal ağacı aromalarıyla kalıcı güç göstergesi tadında karşımıza çıkıyor adeta.

Seçtiğiniz parfümde arayışınız extrem tarz ve kalıcı bir imza olacaksa şayet seçmeniz gereken indirimli parfüm çeşidi Farmasi Bonjour kadın parfümü olmalıdır mutlaka. Bu fresh, ferah, oryantalist, temiz, çiçeksi ve hafızalarda yer edecek olan parfümle siz de gündüz ve gece geçtiğiniz her yerde iz bırakabilirsiniz.

 

Etkileyici Farmasi Bonjour Kadın Parfümü

80 ml ambalajıyla 7/24 teninizde kalacak olan Bonjour kadın parfümü ile yanınızdan geçen insanları kokunuzla büyüleyeceksiniz. Florist yani çiçeksi aynı zamanda da aromatik meyveli kokusuyla sevdiğiniz erkeği tekrar tekrar baştan çıkarabilir hatta hiç tanımadığınız insanlar üzerinde bile egzotik etkiler bırakabilirsiniz.

Farmasi Bonjour kadın parfümü ile saf ve temiz bir koku deneyimi ile buluşmak harika olacak. Böyle bir parfüm le tanışarak güne merhaba demeyi kim istemez ki? Dilerseniz Farmasi Bonjour kadın parfümü nü online olarak sayfalarımızdan satın alabilirsiniz. Üstelik bu ürün Kasım ayına özel indirimiyle 50tl yerine sadece 29.99tl. Ayrıca hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak bu ve diğer tüm ürünlere %30 %40 daha indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir