Farmasi Glamorous Kadın Parfümü 3’lü Sette Görülmemiş Fırsat!

Farmasi Glamorous Kadın Parfümü 3’lü Sette Görülmemiş Fırsat! … Parfümler… Onlarla yatıyor, onlarla kalkıyoruz ve onlarsız yapamıyoruz adeta. Çünkü kaliteli ve büyülü auralı parfümler bir kadınların olmazsa olmazı  adeta da imzası.  Eğer parfümler sizin dünyanızda da bu kadar önemli bir yere sahipse, parfüm koleksiyonunuza yer açın. Çünkü bu gün Farmasi ailesinden mükemmel bir bireyinden söz edeceğiz sizlere.

Farklı mı farklı bu kokuyla; çiçek kokuları, oryantalistik ezgiler, odunsu kokulara sahip zengin notalarıyla adeta ‘ben buradayım’ diyecek ve ayaklarınız yerden keserek bulutların üzerine doğru tatlı bir yolculuğa çıkaracak sizi. Bu derin ve kırmızı rüyayla siz de kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Malum… Zaman yılbaşı yani yeni yıl zamanı. Yılın bu dönemlerinde hepimizin içinin kıpır kıpır olduğu bir gerçek. Elması andıran kesimi, kırmızı göz alıcı rengiyle mükemmel tasarımlı şişesindeki Farmasi Glamorous Kadın Parfümü daha kapağını açmadan dahi insanı büyülemeye yetiyor. Mükemmel formlu şişesi bir yana, harika ve büyüleyici kokusuyla bu ürün sevdiklerinize harika bir yılbaşı hediyesi olmayı hak ediyor doğrusu.  Üstelik Farmasi Aralık kataloğu nda yer alan bu ürün yeni yıla özel indirimli fırsat ürünü olarak özel fiyatıyla size göz kırpıyor. Zira bu aya özel fiyatıyla %70 indirimli sergileniyor.

Farmasi Glamorous Kadın Parfümü İle Gün Boyu Ferah Bir Tazelik

Çiçeksi ve meyveli notalarıyla sizi sizden edecek olan Farmasi Glamorous kadın parfümü yeni yıla özel set halinde kampanyalı fiyatıyla çok ucuz ve aynı zamanda da kaliteli bir hediye olacaktır sevdikleriniz için.

EDP parfüm, roll on ve vücut losyonunun bir arada satıldığı özel fiyatlı Farmasi Glamorous Kadın Parfümü kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca vücut losyonu ve roll on ile bir arada kullandığında çok güçlü bir etki yaratacak olan bu ürünler 7/24 karakterinizle özdeşleşecek harika bir ürünü her zaman teninizde taşıyacaksınız.

 

Farmasi Glamorous Kadın Parfüm İçinde Neler Var?

Bergamot, portakal çiçeği, elma, müge çiçeği ve gül birlikteliği bu derin kırmızı şişenin içinde buluşarak harika bir etki yaratıyor koku duyusunda.  Dip notalarında misk, ardından gelen vanilya ve sandal ağacı parfümün harika harmanını yaratan diğer elementlerden… Büyülü kırmızı tasarımı ile bu kokuyla siz de katıldığınız her ortamda fark yaratabilirsiniz.

Çiçeksi,  tatlı ve meyveli kokulardan hoşlanıyorsanız kendiniz ve sevdikleriniz için yeniyıl hediyesi parfüm siparişini oluşturabilirsiniz. Yanı sıra Farmasi üyelik formu nu doldurun ve tüm ürünlere  %30 %40 daha indirimli sahip olun diyoruz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir