Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı

Stres, uykusuzluk, vitaminsizlik, hava kirliliği, dengeli ve yeterli beslenmemek, yeterince su tüketmemek, sigara kullanımı, yorgunluk birçok sağlık sorununa sebep olduğu kadar saç dökülmelerinin de başlıca kaynaklarındandır bilindiği üzere. Aşırı kireçli sular, kimyasallarla yüklü saç bakım ürünleri, sabun ve şampuanlar da Dinyat’a pirince giderken bizleri evdeki bulgurdan edercesine saç dökülmelerine neden olan yanlış kaynaklardandır. Bu bakımdan saç bakımı yapıyoruz derken seçtiğimiz ürünler konusunda çok dikkatli olmalı ve kaş yapayım derken göz oymamalıyız. Bu yüzden saç bakımı yaparken doğadan gelen saf ve kimyasallardan arınmış ve katkısız olan natürel ürünlere yönelmeliyiz. Tıpkı Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı gibi.

 

Tüm Saç Tiplerine Uygun Bakım Ürünü

Özellikle kuru, yıpranmış saçlar için tabiatın mucizesi olan çöreotu yağından yapılmış olan vitalizing,  bu üründe seri halinde karşımıza çıkıyor. Bilhassa kuru, yıpranmış, çabuk kırılan, sert ve cansız saçlar için önerilen Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı tüm saç tipleri içinde uygun şekilde formulize edilmiştir.

 

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Nasıl Uygulanır?

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı saç kırıklarını azaltan, saçların mat ve cansız görünümünü gideren, saçları dipten uca besleyen bir üründür.  Uygulaması ise basit ve kolaydır. Saçlarınızı kuruyken ve ıslatmadan önce saç uçlarından – saç diplerine doğru uygulayın ve hafifçe parmak uçlarıyla masaj yapın. Bu uygulamayı bir – iki dakika sürdürün.  Böylelikle kuru, yıpranmış, kırık ve koparak dökülen cansız saçlarınızın yerine canlı ve yepyeni, genç saç telleri gelecektir. Önerilen periyod ürünün  haftada 2 kez kullanımı üzerinedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir