Farmasi Kolonya

Gün içinde tazelenmek, yenilenmek ve mis gibi bir kokuyu içimize derin bir nefesle çekmek istediğimizde imdadımıza yetişen ürünlerdir kolonyalar. Örneğin büroda masa başında çalışırken bunaldığınızda kullandığınız ürün ya da evinizde konuklarınızı karşılamanın ardından her zaman elden ele uzatılan en güzel ikram kolonyalar değildir de nedir?  Farmasi Kolonya Çeşitleri ise cildin ph değerlerine zarar vermeyen ve zararlı kimyasallar bulundurmayan orantılı içeriğiyle çıkıyor karşımıza.

Farmasi Kolonya Çeşitleri

Bu anlamda da ;

1 – Farmasi Aloe Veralı Limon Kolonyası

2 – Farmasi Bergamot Kolonyası

3 – Farmasi Lavanta Kolonyası

4 – Farmasi Yasemin Kolonyası

5 – Farmasi bebek kolonyası

harika koku seçenekleriyle en sağlıklı kolonya çeşitliliğine dönüşüyor.

Aloe veralı Farmasi Kolonya klasik limon kolonyasının yanı sıra zengin aloevera özütleriyle karşılıyor bizi hoş aromasıyla. Farmasi Bergamot kolonyası ise ferah ve taze bergamut aromasıyla karşılıyor bizleri. Farmasi Lavanta kolonyası size kendinizi bir lavata bahçesindeymişçesine hissettiriyor adeta. Lavanta bahçelerinin sakinliğini ve huzurunu sunuyor. Farmasi Yasemin kolonyası, büyüleyici kokulu çiçeklerden saf Yasemin aromasıyla adeta parfüm yerine bile kullanılabilecek aromalarda sarıyor bizleri.

Farmasi Bebek Kolonyası

Farmasi bebek kolonyası; hem kendiniz, hem de bebekleriniz için mükemmel saf, soft ve güzel kokular içerek parfüm tazeliğinde bir aromaya sahiptir. Güvenle kullanabileceğiniz bir üründür çünkü içerisinde alkol, paraben, ftalat, silikon, SLS türevleri bulunmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Hem bebek teninde, hem de bebeğinizin giysilerinde hiç korkmadan kullanabileceğiniz bu ürün bebeğinizin mis kokusuna mis gibi bir güzellik daha ekleyecektir.

Farmasi Bebek Kolonyası Sprey formunda 115 ml gram ambalajda satılır. Bu kolay kullanımlı ürünü dilerseniz bebeğinizin başucunda bulundurabilir, dilerseniz de gün boyu bebek çantanızda gezdirerek rahatça kullanabilirsiniz. Tüm Farmasi kolonya çeşitliliğine ve bebek kolonyasına hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak %30 ila 40 indirimli sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu adımla kendi işinin patronu olarak çalışan bir Farmasi danışmanı da olabilirsiniz. Hem böylelikle tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden çok daha uygun fiyatlara alabilir, satış sorumlularına özel olarak sunulan aylık çeşitli avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir