Farmasi Eye Brow Kaş Kalemi

Farmasi kaşsızlığa ve kaş kayıplarına karşı çözüm bulmuş da haberimiz yok. Kaşlarınızın şeklini beğenmiyor musunuz? Ya da kaşlarınız asimetrik mi?  Neyse ne? … Artık hiç üzülmeyin çünkü Farnmasi’den öyle ürünler geliyor ki her kesin kaşlarına amade olacak niteliklerde.  Bunlardan ilki Farmasi Eye Brow Kaş Kalemi

 

Bu ürünle kaşlarınızı dakikalar içinde çizerek şekillendirebiliyorsunuz. Ayrıca kalem ne çok sert, ne de çok yumuşak. Yani hem akmıyor, hem de kuruluğuyla kullanım sırasında yüzünüzü çizmiyor.  Aranan niteliklerinde akmayan ve bulaşmayan suya dayanıklı özellikleriyle özel formüle edilmiş bir ürün. Bu kalemi; hem ten, hem de saç renginiz ile uyumlu birçok ton seçeneğinde sayfalarımızda bulabilirsiniz.  Softly sürümü, yumuşak dokusu ile kaşları yıpratmadan sürülür,  kaşlarınızı dökmez ayrıca da 10 saate kadar kalıcıdır.

Kaşlarda yağ gibi kayan bir kaş kalemine kim hayır diyebilir ki? Sürmesi kaş farı kullanımı kadar yoğun, uygulaması ise çok daha pratik… Çantanızda gün boyu yer kaplamadan taşıyabileceğiniz bu ürünle kaşlarınız her zaman düzenli ve özenli duracak. Dermatolojik olarak test edilmiş olan tüm Farmasi kaş ürünlerini  gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü hiç biri kimyasal içermez.

 

Farmasi Eye Brow Kaş Kalemi Renk Seçenekleri Neler?

1 – Açık kahve
2 – Küllü kahve
3 – Koyu kahve

Önerilen kullanım uygulaması ise; ombreli yani degradeli kaş geçişi için kaş başlarını daha açık, kaş ortasını orta renkte, kaş sonlarını ise koyu renkle doldurmanızdır.

 

Brow Dizayn Kaş Maskarası

Brow dizayn kaş maskarası ise harika bir ürün… Hacimli kaş maskarası sayesinde kaşlarınızı tarıyor, aralardaki boşlukları dolduruyor ve sabitliyor. Farmasi kaş pomadı ndaysa doğal kaşların gizli sırrı saklı. Parmak uçlarınızla ya da bir aparat ile bile kolaylıkla kaşlarınıza sürerek kaşlarınızı doldurabileceğiniz bu ürünü kullanmak çok basit ve pratik. Ayrıca saniyeler içinde kuruyarak kaşlarınızda sabitleniyor. Hem de 3 ayrı renk tonu mevcut. Tüm Farmasi kaş ürünlerine ve diğerlerine hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formunu doldurarak %30 ve 40 indirimli sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir