Mr Wipes Kireç Sökücü

Çok şaşırtıcı bir haberimiz var. Farmasi serisinde ev temizliğinde kullanabileceğiniz ürünlerin yer aldığını biliyor muydunuz?  Farmasi Mr Wipes kireç sökücü bu konuda yanınızda örneğin. Farmasi her zaman kişisel bakım konusunda kaliteli ve renkli ayrıca da her ihtiyaca çare olan ürünleriyle yanınızda olmaya devam ediyor. Ama bunun yanı sıra ev gereçleri konusunda da derdinize derman olacak. Hem de sizi hiç üzemeden ve yormadan. Farmasi ürünlerinden Bio Home serisi ürünlerinden Farmasi Mr Wipes Bio Home; içinde paraben, florür, fosfat,  boya, formaldehit,  GDO gibi zararlı maddeler içermez. Tam tersine doğal yağlarla desteklenmiş bir üründür.

Mr Wipes Kireç Sökücü Nerelerde Kullanılmalıdır?

Tüm yüzeylerde kalıntı bırakmadan derinlemesine temizlik yapan bu ürün serisi sayesinde mutfaklarınız ve çaydanlık, evle, tencere gibi her zaman hijyen kalması gereken eşyalarınız ışıl ışıl parlayacak.  Küçük ev aletlerinde ve metal yüzeylerde kireç lekesi kalıntıları görmek sizi deli ediyorsa bu ürünle tüm buğu ve puslardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca doğada çözülebilen doğal bir ürün olduğu içinde ardında zararlı kalıntılar bırakmaz. Bu ürünü ılık su ile kullandığınızda bile tüm lekeleri çıkardığını göreceksiniz. Ayrıca büyük şişesi ve küçük fiyat etiketiyle de oldukça ekonomik ve bereketli bir üründür.  Sularda bulunan kireç, pas nedeniyle musluklarda, evyelerde, armatürlerde, çaydanlık ve benzeri bölgelerde her zaman kireç kalıntıları görmemiz mümkündür. Bu da biz titiz bayanların hamaratlığını gölgeleyen sinir bozucu bir durumdur.

 

Mr Wipes Kireç Sökücü Nasıl Kullanılır?

Paslanan yüzeylere birkaç damla dökerek kullanabilirsiniz. Diğer sıradan ya da kalitesiz ürünlerde olduğu gibi sıkıntılı bölgeyi dakikalarda ovalamanıza ve tellemenize gerek yok. Tersine ürünü dökerek 10 dakika beklemeniz ve bir – iki kez silmeniz ve bezle üzerinden geçmeniz yeterli olacaktır.  Ürünün içerdiği doğal yağlar ve doğal asitleri sayesinde lekeler, kirler ve paslar kendiliğinden yerinden kalkacaktır. Bu konuda özellikle duş kabinlerde ve banyo teknelerinin etrafında oluşan bezdirici kireç tabakaları ve buğutlanmalar da kadınların en çok canını sıkan lekelerdendir. Oysaki bu alanlarda da Mr Wipes Kireç Sökücü sihirli temizlik ürününe dönüşecektir.

Birçok temizleyici maddenin içinde zararlı ve alerjen kimyasallar bulunduğundan özellikle bu ürünleri mutfaklarımızda kullanmaktan çekiniriz. Oysaki Mr Wipes Kireç Sökücü hem mutfakta hem de banyo da güven içinde kullanabileceğiniz etkili bir ürünüdür. Bu ürüne ve tüm diğer ürünlere %30 ila 40 indirimli sahip olmak için Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir