Farmasi Kasım Ayı İndirimler Hediyeler

Farmasi kasım ayına süper indirim ve kampanyalarla geldi bir birinden değerli hediyeler.

Farmasi’de Bu ay neler indirimde?  Hediyeler ne?

Farmasi’ye kayıt olarak bu fırsat ve kampanyalardan fay dalana biliriz. Farmasi’ye kayıt olmak için formu doldurun sizlere ulaşacağız.

Farmasi’de ilk 5 gün ekstra kampanya ve ilk olarak buna değinmek istiyorum her 120 tl alışveriş yaptığımız da Farmasi çok amaçlı temizlik ürünümüzden diğer hediyelerin haricinde hediye alıyoruz. Örnek vermem gerekirse diyelim 1200 tl alışveriş yaptığımızda + 10 adette çok amaçlı tamizlik ürünümüzden almış olursunuz.

 

 

Farmasi Kasım ayında tüm girişimcilerine özel aktiflik paketi çıkartmıştır. Katalog satış fiyatı 180 tl olan ama Farmasi girişimcisi olan her kesin 100 tl alabileceği güzel bir paket.

Paket içeriği

 1. Farmasi yasemin kolanyası 225 ml
 2. Farmasi Theraphy yosun aloe vera el kremi 75 ml
 3. Farmasi Express göz kalemi – 01 siyah
 4. Mr. wıpes çok amaçlı temizleyici 500 ml beyaz sabun kokulu
 5. Mr wıpwe sihirli sünger
 6. Farmasi Bonjour edp kadın 80 ml
 7. Bubble bath portakal çiçeği duş jeli 500 ml
 8. Eurofresh advanced care diş macunu 112 gr
 9. Dr. C. Tuna Doğru sabun sabunu 125 gr
 10. Farmasi Extreme curl maskara 14 ml
 11. Farmasi Aralık kataloğu

On bir adet güzel ürünlerden oluşan güzel paket üye olarak şimdi Fırsatı değerlendirin.

 

Yeni Üye Olanlara 2 yeni Başlangıç paketi Kozmetik ve kişisel bakım olarak, Bunlarda 260 tl yerine 64,99 tl yeni üye olan her kesin fay dalana bileceği çok avantajlı paketler. Birde nar paketi var ki bir birinden değerli 8 adet üründen oluşan ve sadece 30 tl aldığımız tamamen süpriz kutusu bunu da tek seferde 200 tl alışveriş yaptığımız da alma hakkımız oluyor.

Farmasi Başlangıç Paketleri ve Nar paketi

Bu aya özel + olarak başlangıç paketlerinden alan her kese 16 adet parfümden oluşan tester paketi 100 tl ye isteyen her kese.

Farmasi Başlangıç Paketi Alana Parfüm tester 100 TL

 

Farmasi yeni çıkan ürünlere de çok güzel kampanyalar yapmış no.70 Erkek parfümü tekli alımda kampanya fiyatı 46,15 tl  ikili alım fiyatı 82,99 tl  üclü alım fiyatı 109,99 tl

Çaylar tekli alım fiyatı 25 tl üclü paket alım fiyatı 44,99 tl paket kodu PK95053 Güzel fırsat her biri 80 gr demleme çay.

 

Farmasi NO.70 Erkek parfümü ve Farmasinin yeni Çayları

 

Farmasi’yeni Üye olanlara Hoş geldin hediyeleri vardır bunları da her yeni üye ilk siparişin verdiği ay için de 180 puana çıktıklarında anda otomatik şekilde sepetlerine eklenir. Bu ay

Extreme curl maskara 14 ml ve cc krem 50 ml birinci ay hediyesi olarak geliyor.

 

 

Farmasi Birinci Ay Hoş Geldin Hediyesi

 

 

Farmasi’de hediyeler biter mi bitmez kişi ayın başıyla son gününe kadar yaptığı alışverişlerden oluşan puanlarla hediyeler alır. Bunlar nelerdir? ve Nasıl alınır?

Farmasi’de hediyeleri almak için yaptığımız her 1 tl 1 puan olarak bize eklenir yani kişi 1000 tl alış veriş yapsa 1000 puana ulaşır bin puana çok güzel hediyeler alır.

 

 

Farmasi 500 tl Teşvik Hediyeleri

 

Farmasi 250 tl Teşvik Hediyeleri

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir