Farmasi 14 Şubat İndirim ve Kampanyalar Şans Broşürü

Farmasi subat imdirim ve kampanyalar

Farmasi şubat ayında efsane indirimlerle dolu dizgin karşımızda peki şubat ayında neler indirimde gelin birlikte bakalım.

Öncelikle ilk olarak farmasi şans broşüründen başlayalım Bir birinden değerli müthiş kokularıyla harika 7 parfüm Signature kadın, Brave White Erkek, İn Love kadın, Capris Kadın, Brave Deep Erkek, Coctail kadın, Ela Kadın parfümü ve her biri sadece şubat ayına özel 34,99 TL.

Efsane şubat 2 lisetler 2’li Rool-on set, 2’li Deodorant set, 2’li vücut ve traş losyonu set, 2’li Eyolinor ve Göz farı setler, 2’li Erkek ve Kadın vücut Spreyleri, 2’li Saç Açıcı Sprey, 2’li Oje çeşitleri, 2’li Gül kil maskesi ve Blommy kiss Duj Geli, 2’li Atkestanesi Masaj Jeli setleri, 2’li Sıvı El Sabunu ve El Kremi Setleri, 2’li Ruj ve Kapatıcı setler, 3 Al 2 Öde Kampanyaları,

 

Yep yeni Yoğun masaj keyfi Pferde ıntense masaj kremi içeriğinde At kestanesi özü, keklik üzümü yağı ile harmanlanmış özel formmülü ile size eşsiz masaj keyfi yaşatır. Zengin içeriği ve kolay uygulanan kremsi yapısı sayesinde ferah bir konfor hissi uyandırır ve %60 indirimle sans kataloğunda.

 

eczane
Farmasi güllü sabun

Farmasi Dr. C. Tuna Tarafından 100 tl ve üzeri her alışverişte Pure rose güllü sabun 4,99 tl sizlere efsane indirimle.

Farmasi Dr. C. Tuna Sarımsaklı Şampuan ve Maskesi 2’li Pk95128 koduyla indirimde, Aynı şekilde Farmasi Dr. C. Tuna çörek otu şampuan ve maskeside 2’li efsane indirimdeler.

Aynısefa Yağı vücut Losyonu %65 indirimde, Çay ağacı yağı sos serum %60 indirimde, Çay Ağacı yağı Diş Macunu %60 indirimde, Çildinizin gençlik iksiri AGE Reversist Set %60 indirimde.

Doğa Dostu Bulaşık Detarjanımız %70 indirimde kaçırmayın derim. Kataloğun ilk sayfalarında SIGNOR ve SIGNORE Parfümler %65 indirimle, Sevgililer gününe özel makyaj setleri %60 indirimle, Katı sabunlar efsane indirimde birde sabunlara bu ay Hamam Sabunu eklenmiştir bilginiz olsun.

Kataloğun 24 ve 107 sayfaları arasında her 75 TL ve üzeri Alışverişte Love me edıtıon duş jeli 7,99 TL ye sizin.
Optımal Style Maskara %60 indirimde.

300 ve 600 Puana Efsane hediyeler ve setler sileri bekliyor Bol bereketli bir şubat heçirmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir