Farmasi Üyelik Nasıl Yapmalıyız? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

farmasi kayit

Farmasi’ye üyelik yaparken nasıl yapmalıyız? Nelere dikkat etmeliyiz?

Kaliteli ürünleri sayesinde marka bilinirliğini çok hızlı bir şekilde artıran firmanın ürünlerini uygun fiyatlara alabilmek, girişimci satış ekibi kurarak prim kazanç planına sahip olabilmek için Farmasi’ye kayıt olmanız gerekmektedir. Bunu Farmasi’nin internet sitesi üzerinden kendiniz yapabileceğiniz gibi çevrenizde Farmasi ürünlerinin satışını yapan bir kişiden yardım alarak yapa bilirsiniz. Burada en çok şuna dikkat edin kişi Farmasi ürünlerini ve sistemi tanıyor mu. Kendimiz yaparsak sitemiz üzerinde Farmasi kayıt butonu aracılığı ile istenen bilgileri doldurmanız halinde arkadaşlarımız sizleri arayarak detaylı bilgileri vererek kayıt işleminizi gerçekleştirecektir. Farmasi üyelik ücretsizdir her han gibi bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Satış yapma zorunluluğunuz yoktur.

Bir çok insanın merak ettiği Farmasi’ye üye olduktan sonra ürünlerim sipariş verdikten sonra elime ne zaman gelir. sistem üzerinde 3 ila 7 iş günü içinde yazsa da ortalaması 2 gündür. Çok kırsal bir yerde yaşıyorsanız bu durum uzuyor oda bulunduğunuz bölgenin kargo firmalarını belli günlerde dağıtıma çıkmalarından gerçekleşiyor. Ürünlerin bizlere hızlı ulaşması satış yapıyorsak daha fazla satış yapmamızı sağlaması demek oluyor.

Farmasi Üyelik kayıt noktasında araştırma yapan kişilerin Farmasi Danışmanı ve girişimci tabirini çok duymaları bilinmektedir. Merak edenler için sisteme dahil olan ve sipariş veren herkesin girişimci veya danışman olarak bilindiğini söyleyebiliriz. Verilen sipariş miktarının yükselmesi durumunda farklı unvanlar edilmesini sağlamaktadır. Ünvanlar sadece sizin aldığınız ürünlerle değil alt ekibinize eklediğiniz kişilerin toplam alışveriş limitiyle oluşur. Her ayın birinde başlar ayın sonu otuz biriyse otuz biri arası da oluşan limit belirler. Oluşan limitler doğrultusunda kim ne kadarlık bir limit oluşturduysa bir sonraki ayın yirmisinde prim olarak hak ettiğimiz parayı alırız.

Farmasi Üyelik Yaparken Neden Sponsor Önemli?
Bunu neden önemsiyorum üye olurken bunu iyi düşünmek gerekiyor üyelik yaptığım kişinin ne kadar bilgisi var. Sistemi ürünleri biliyor mu bana nasıl destek olabilir mi iş mi olarak yapıyor yoksa sadece ürün kullanıcısı mı. iş olarak düşünüyorsanız mutlaka ürünleri sistemi iyi tanıyan kişilere kayıt olmaya çalışın.
Sonradan başkasına kayıt olamazsınız olmak için ürün aldıysanız altı ay ürün almadan beklemelisiniz Askıya alınmak için almadıysanız iki ay ürün almadan hesabınızın askıya alınmasını beklemelisiniz. Farmasi sitesi üzerinden kayıt olduğunuzda sistem sizi otametik bir şekilde bir sponsora atar.

Farmasi’den herkes gelir sağlaya bilir çevrem yok diye hiç bir zaman düşünmeyin çevreniz olmasa da iş olarak düşündüğünüzde çok kısa zamanda iyi gelirler sağlaya biliyorsunuz ve bunu istediğiniz yerde çalışarak yapa biliyorsunuz. Bizlerin tavsiyesi öncelikle kendi ev ve kişisel ürünlerinizi Farmasi’den kullanarak denemeniz ve ünleri öğrenmeniz sonradan her şey daha kolay oluyor. Gerçekten anlatılan gibi mi ürünler yoksa değil mi bunu görüyorsunuz memnun kaldığımız bir ürünü tanıdığımız insanlara tavsiye etmemiz inanın çok kolay oluyor.

Farmasi’de ürün fiyatları her ay aylık olarak hazırlanır katalogda yer alan ürünler %30 ve %40 indirimli fiyatlı alarak, kendi ihtiyacınızı alabileceğiniz gibi katalog fiyatlarından satış yaparak gelir elde etmek isteyen girişimcilerin Farmasi Üyelik kayıt aşamasında başka bir üyenin altına kayıt olmasını sağlar. Alt ekibine kayıt olduğunuz üye sistem içerisinde sizlerin sponsoru olur. Farmasi’ye üye olabilmek için 18 yaşını geçmiş ve TC kimlik numarasına sahip olmanız sponsor ve danışman olabilmeniz için yeterlidir.

 

farmasi kayit
Farmasi üyelik kayit sitesi

 

Kişilerin kendilerine alt ekip kurmaları noktasında sıkıntı yaşamamaları adına kendi sayfalarına giriş yaparak yeni üye ekle butonuna tıklayarak üye eklemelerine olanak sağlanmıştır. Bu sayede herhangi bir tanıdığınızı arkadaşınızı akrabanızı Farmasi Üyelik Kayıt için ana sayfası üzerinde giriş yaparak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yada sayfanıza giriş yaptığınızda kişisel bilgilerinize giriş yaparak Farmasi sponsor linkinizi kopyalayarak istediğiniz bir arkadaşınız veya yakınınıza sponsor linkinizi yollayarak formu doldurmalarını sağlayarak ta yapa bilirsiniz. Bunu yaparken şuna dikkat edin formu dolduracak kişi sizin isminizi formun içinde görsün. Kişi yanlışlıkla başka birisine kayıt olursa altı saat içinde istediği birisine geçme hakkı vardır ondan sonra en az iki ay ürün almadan beklemesi lazım.

Henüz Farmasi üyesi olmamış olup, kazanç elde etmek isteyenler. Mesaili işlerden sıkılıp özgür kazancın yollarını arayanlar. Acaba evden ne iş yapsam diye düşünenler. Mevcut gelirinden memnun olmayanlar. Ev,araba,tatil,bol kazanç hayali olanlar. Para kazanıp başkalarına yardım etmek isteyenler ve daha saymakla bitmeyecek bir çok imkana sahip olmak isteyenler;

 

farmasi kayit
Farmasi üyelik kayit sitesi

 

Farmasi üyesi olmayıp yeni üye olacakları ekibime alabilirim.
Ekibime katılanlar,
Farmasi Online ürün ve kazanç eğitimleri
İnstagram ve Facebook ta ekip büyütme
Sosyal medya reklamları
Başarı ve öz güvenin sırları gibi ihtiyacı olan bilgiyi benden alacaklar.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir