Farmasi Biberli Masaj Jelini Faydaları

Dr.C.Tuna Biberli Masaj Jelinin Fayfaları

Kırmızı Biber Capsicum frutescens
Bu masaj jelinini oluşturan kırmızı biber, bir C, B3 ve E vitamini kaynağıdır ve pek çok yararlı bir madde olan Karoten ve türevlerini kapsar.

Biberiyenin Yağ Yakıcı Özelliği Vardır!

*Biberiye aynı zamanda bölgesel zayıflama ve selülitler dede kullanılabilinir.
*Uygulandığı bölgede yağ yakışını süratlendirerek bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü eksiltmeye ve zayıflatmaya takviyeci bir mahsuldür.

Cildi Islatır ve Sıkılaştırı

*Kumpaslı kullanımda uygulanan bölgenin kan dolaşımını süratlendirerek , damarları sıkılaşmasına, ve bacaklarda oluşan ödemi atmaya takviyeci olur ..

Zencefil Zingiber Officinale Kökü Özü

Anavatanı çin olan ve günümüzde genellikle tropik bölgelerde yetişmekte olan daha önceki zamanlardan beri cemiyetler tarafından verimleri sebebiyle kullanılan bir nebattır. Baharatlı içeriği sayesinde, cildin nem balansının tertip edilmesine takviyeci olur. İçeriğindeki Fenoloik asit sayesinde hafifleyici bir tesire sahiptir.

Isırgan Otu Urtica Dioica Özü

Isırgan otu, ısırgangiller familyasına ait çok verimli bir nebattır. Yabanı olarak Orta ve Doğu Avrupa’da yetişmektedir; Cildin sıkılaşmasına ve su balansını gözetmeye takviyeci olur, cildin mineral balansını dayanaklar. Kan dolaşımını hızlandırır.

Biberli Masaj Jeli Kullanım Önerisi

Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin.
En iyi etkiyi almak için Dermapeel ipek kesenin üzerine sürüp uygulayın.
 Sabah akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın.

Farmasi Karbon Seri

farmasi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir