Farmasi Haziran 2018 Kataloğu Nasıl

Süper Fiyat ve Avantajlar

Farmasi’de birbirini takip eden en güncel kampanyalar, süpriz hediyeleri ile dolu dizgin makyaj tavsiyeleriyle ve hazırana özel indirimli ürünlerine ve önerilerini inceleyebilirsiniz.

Dünyamız üzerinde ençok para harcanılan alanlar önce yemek, sonra sağlık bunların dışındada güzellik ve kişisel bakım ürünleri olduğu belirtilmektedir. Öncelik sırası insanlar için önçelikle güzel görünmek oldukça önemlidir.

Peki neden önemlidir?

Ürünler insanlara oldukça büyük hasarlar vermektedir. Farmasi şirketi olarak her zaman öncelikle sağlıklı ve kaliteli ürünleri üretmekteyiz. Şirketimizde yapılan araştırma ve arge geliştirme faaliyetlerinde sağlıklı ürün geliştirmek için çok yoğun ve titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Farmasi olarak Kataloglarımız da her ay birbirinden farklı fiyat avantaj ve fırsatlar sunmaktayız. Ayriyeten en yeni ürünlerimizden her ay kataloglarımız da yervermekteyiz. Sizlerde dilerseniz sayfamız üzerinden üye olarak Farmasi 2018 Haziran ayı katalogunu ücretsiz olarak sahip olabilir. Ayrıyeten güncel kampanya ve fırsatlardan indirimlerden üyeliğinize özel %30 %40 fiyat avantajlarıyla sahip olabilir bilgilene bilirsiniz.

Özellikle Katalog’da En Avantajlı Sayfalar Hangileri?

Sırasıyla sayfa numaraları Makyaj bölümünden başlıyalım, Kapagın arkasında sayfa iki yaz paketi Motto passion Edp, Mat oje, ve Mat ruj, oldukca avantajlı, Dördüncü sayfada Quattro erkek parfümü sadece her 225 tl alışverişe 19,99 tl geliyor çok avantajlı. Altıncı sayfada sıçakların gelmesiyle güneşin yakıcılığını hissettiğimiz bu günlerde cebimizi serinleten sağlıklı bronzlaşmak için sunlotıan güneş losyonu yılın en avantajlı fiyatıyla karşımızda.

Sekizinci sayfada bir alana ikincisi bir tl kampanyasıyla Banyo köpüğü duşjeli hepsi bir arada Aynı şekilde onuncu sayfada nemlendirici yüz kremi 110 ml naturelle bir alana bir tanesi birlira kampanyası, Bir güzel indirimde sayfa on üçte üçlü set olarak bb krem, beş etkili bb göz kremi, bb all in one pudra, yüzde 60 fiyat avantajlarıyla karşımızda.

Sayfa on beş dudaklarınızda bayram havası true color ruj, tender bludh on allık, yüzde altmış beş fiyat avantajıyla karşımızda, sayfa on yedide dörtlü bir setimiz var 3 effect maskara, drama black suya dayanıklı göz kalemi, eyeliner fırçası, kajal jel eyeliner yüzde elli beş avantaşlıı fiyatla karşımızda. Sayfa on dokuz babalar gününe özel shooter’s man deo roll-on, shooter’s man edp parfüm ikili set halinde avantajlı fiyatla geliyor.

Sayfa yirmi dörtte damatlara özel setimmiz dört parçadan oluşmakta farmasi men üç’ü bir arada enerji verensaç, yüz ve duş jeli, farmasi men ya tıştırıcı tıraş köpüğü, charm edp parfüm, charm deo roll-on, yüzde 65 güzel avantajla yakışıklı dağmatlar için düşünülmüş, damatlar düşünülür güzel gelinlerimiz düşünülmezmi onlar içinde

Gelin ve Damat Seti

Sayfa yirmi beşte dört parçadan oluşan signature edp parfüm, signature deo roll-on, gül suyu canlandırıcı yüz kremi 110 ml, gül suyu canlandırıcı rl ve vücut losyonuyla yüzde altmış beş güzel fiyatla kaçırılmaz.Sayfa otuz beşte tahsin eryılmazın önerisi size çok özel fiyatla deeplook dipliner eyeliner, aynı şekilde sayfa otuz dokuzda deep black maskara özel fiyat ve önerileriyle.

Süper Fırsatlar

Sayfa elli birde süper fırsat üç al iki öde glıtter eyeliner kaçmaz. Süper fırsatlarda sayfa elli dokuzda tüm oje çeşitleri yüzde seksen fiyat avantajlarıyla karşımızda dikkat. Süper fırsatlarda sayfa yetmiş beşle ın love edp parfüm, in love deo roll-on, in love vücut spreyi ile kaçmaz.

Sayfa yüz inci gibi dişler sağlıklı gülüşler için eurofresh yedi diş macunu + inci tozu sabunuyla kaçmaz fiyatla karşımızda, Süper fırsata devam sayfa yüz beş naturelle besleyici saç kremi müthiş bir fiyatla aramızda.

Geldik kataloğumuzun diğer bölümüne diğer bölümde ayın ürünü sarımsaklı şampuanımızı görüyoruz sayfa otuz birde kaçırmayın derim ince ve dökülen saşlarda müthiş sonuç kaçmaz.
Sayfa dokuzda üç adet sabun güzel fiyat avantajımızla karşınızda.

Sivilcelere Son

Sayfa on beşte karma ve yağlı ciltler de çok iyi çay ağacı yağı yüzde altmış fiyat avantaşı dunar. Aynı şekilde sayfa on yedide sivilceli yağlı yüzlerde etkli çay ağacı bakım serisi dördü bir arada % altmış fiyat avantajıyla.

Sayfa yirmi birde aynı sefa şampuan ve duşjeli yüzde yetmiş fiyat avantajıyla karşımızda. Sayfa yirmi dokkuzda aydınlatıcı setimiz % elli beş avantaşıyla, süper fırsata devam sayfa elli de omega üç gerçekten çok iyi fiyatla yüzde yetmiş avantaşla karşımızda.

Farmasi Online Katalog

Farmasi Kayıt

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir