Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik Merkezi

Farmasi’ye üye olmak için şart varmıdır?

Farmasi’ye üye olmanın bir şartı yoktur. Farmasi üyesi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmalı ve Türkiye cumhuriyeti kimliğine sahip olan herkes farmasi kozmetiğe üye olabilir.

Farmasi’de üye olurken her hangibi eğitim şartı yoktur isterseniz ilk olkul mezunu isterseniz mastır yapmış olun vark yapmaz. isterseniz çalışan isterseniz ev hanımı olun öğrenci olun öğretmen olun doktor hemşire olun fark yapmaz. isterseniz köyde oturun isterseniz şehirde fark yapmaz üye olan herkez aynı şartlarda üye olur.

Kişilerin kendilerini geliştirmesiyle seviyeler alınır kazançlar artar.Üye olan herkez ürünleri %30 %40 karmarjıyla alırlar üye olduğumuzda üyelik ücreti ödemeyiz yani farmasi de üyelik ücreti yoktur. Peki nasıl üye olunur derseniz sitemiz üzerindeki üyelik formunu yada hızlı kayıt ol formunu dolduran herkez üye olur.

Farmasi’de ister tamzamanlı isterseniz yarım zamanlı çalışarak çok iyi gelirler elde edebilirsiniz . İstersenizde ekiş olarakta yapabilisiniz. Farmasi üyesi olduktan sonra ister ürünleri indirimli alarak kendiniz kullanır, isterseniz Farmasi kataloğunu etrafınızdaki herkese göstererek satış yapabilir yaptıra bilirsiniz. İsterseniz de kendinize alt ekip kurarak Farmasi iş kazanç fırsatlarını öğrenip öğreterek kendi ekibinizi kurarak iyi gelirler güzel paralar kazanabilirsiniz.

Aslında baktığınızda sıfır riskle bir işletme sahibi olursunuz ve hiçbir sermaye koymedan öğren anlat satış yap kazan şeklinde sizlerde iyibir ekipte iş ortağı olmak isterseniz bizler hazırız elimizden gelen desteği vermeye her zaman 7 24 hazırız.

Farmasi Üye OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir