Farmasi Cilt Sıkılaştırıcı Set

Selülitten Kurtulmak

Günümüzde 10 Kadından 9’unun sorunu Selülittir

Cilt Sıkılaştırıcı Set

Set Selülit dolaşım bozukluğundan dolayı damarlardaki fazla suyun dokulara dolmasıyla ortaya çıkar. Zamanla bu dokularda biriken yağ , su ve tuz selülit olarak dokulara yerleşir. Selülit en çok basen olt kısım, alt karın bölgelerinde görülür. Tüm vücut tileri selülit geliştirebilir.

Farmasi’de Selülite Karşı Kafein Mucizesi

Kafein ve söğüt özü ile harmanlanmış bir vücut bakımı serisi ile portakal görünümlünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kafein uyarıcı bir etkiye sahiptir ve bünyenizde bulunan canlandırırve sıkı bir görünüme kavuşturur.

Selülitin Başlıca Nedenleri

Geneltik faktörler
Dolaşım bozukluğu
Hormonal nedenler
Hareketsizlik
Su kaybı
Kilo alıp verme
Dengesiz beslenme
Psikolojik nedenlerdir

Selülit ile Savaşmak ve Kusursuz bir vücuda sahip olmak için Harekete geçin

1. Adım

Nasıl kullanılır

Parmak uçlarınız yardımıyla sıkılaştırmak istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapalım. Bunu haftada 1-2 kez duş sırasında kullanılması öneriir.

2. Adım

Nasıl kullanılır

Temizlenmiş ve ısınmış bölgeye jeli uygulayın . Hassas hareketlerle ufak hareketlerle masaj yaparak haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir.

Selülitler bir gecede ortaya çıkmaz

Selülitlerinizin bir gecede ortaya çıkmadığı malum. Uzmanlar sağlıksız yaşam koşullarının, dengesiz beslenme,fazla alkol alma, sigara tiryakiliği ve bedensel hareketsizliğin, uzun vadede selülitin vücutta yerleşik hal almasına neden olduğunu söylüyorlar.

Hamilelik ve menopoz gibi dönemlerde, hormonal seviyelerde meydana gelen iniş çıkışlar da diğer sorumlu faktörlerden. Araştırmacı bilim adamları, kadınların bu dönemlerde duygusal yönden oldukça hassaslaştığını, stresle başa çıkmanın ise, hormonal değişimleri en aza indireceğini söylüyorlar.

Çünkü strese girdiğiniz anlarda, vücut savunma sisteminiz harekete geçiyor ve bazı hormonlar normalden fazla salgılanıyor.Vücudun su toplanma oranının artmasıyla, selülitlere zemin hazırlanmış oluyor. Kısacası, selülitlerinizden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, daha az stresli bir yaşama ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye ihtiyacınız var.

 

Farmasi Ürünler

Farmasi Kayıt

 

Farmasi Üyelik Formu

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir