Farmasi’ye Kayıt Olduktan Sonra Bizi Neler Bekliyor?

Farmasi Kayıt

Farmasi Kayıt

Farmasi’ye kayıt olduktan sonra öncelikle kendi işinizin patronu olursunuz kendi işinin hayallerini kuranlar için iyi ve muhteşem bir fırsat sende buyazıyı okuyorsan zaten şanslısın demektir. Zaman ve gün varksız istediğiniz yer mekan farksız çalışma imkanına sahip olursunuz. Ofisinizi isterseniz güzel bir kafede isterseniz isterseniz bir otobüste isterseniz bir vapurda yada bir adada veyahutta tatilde dilediğiniz heryerde kurabilir sadece yanınızda bir katalog taşıyarak yapa bilirsiniz.

Satış Ekip

Farmasi’de sadece satış yaparak geçiminizi sağlaya bileceğiniz güzel bir iştir ama geçinmek bana yetmez diyorsanız da kendi alt ekibinizi kurarak iyi bir gelir iyibir hayat sıtandartı kurabilir servet sahibi olabilir iyibir ev iyibir araba sahibi ve iyibir emeklilik sahibi olabilirsiniz. Peki bunlara nasıl sahip olabilirim diyorsan yazımızı okuduğunuza göre doğru yerdesiniz demektir.

Üye Olarak

Farmasi’ye farklı bir açıdan bakmamız gerekirsede ben bunların hiç birini yapmak istemiyorum diyorsanızda ozaman neler kazanırsınız birde bunlara bakalım. Üye olarak %30 – %40 indirimli ürün almak Pareben, Triclosan, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, Ağır metaller, Hayvanlar üzerinde test edilmeyen sağlıklı doğal insan sağlığına zararlı olmayan ürünler tüketerek sağlığımıza ve geleceğimiz olan çocuklarımızı korumuş oluruz. Hemde alışveriş Yaparak tasarruflu ürün tükettiğimizden evimizin giderlerinden harçamalarından kazanç elde etmiş olursunuz.

Başlangıç Paketi

Halan benimlesin güzel sizde bir gelecek var Farmasi’ye üye olduktan sonra ilk alışverişiniz de sizlere güzel bir fırsat sunar tam 244 tl değerindeki başlangıç paketini sadece 39,99 tl ye otamatik olarak sepetinze ekler güzel fırsat bunu ister satıp işinize sermaye yapabilir yada evinizde tüketerek tasarruf sağlamış olursunuz. Almak istemesseniz sepetinizden çıkartabilirsiniz ama bence almalısınız şünkü birdaha alma şansınız yok pişman olmayın sonraki siparişlerinizde eklenmez herkese sadece birkere veriliyor.

Hediyeler

Sonrasında siparişiniz diyelimki 180 tl ve üzerine çıktı çok güzel ilk ayınıza özel sizleren iki güzel hoşgeldin hediyesini de kaptınız. Benim siparişim 350 teleyide bulur diyorsanız ozaman güzel bir adette parümü kazandınız demektir tabi bunların yanında sepet altı süprizleri de var her 20 tl alışverişinize özel birbirinden farklı ürünleri çok özel indirimlerle sahip oluyorsunuz demektir yani her yirmi tl bir özel indirimli ürün alma hakkınız olur.

Ama bensize derimki siz bu işi çok iyi yaparsınız iyide gelir elde edersiniz Farmasi girişimcilerinin aylık kazanç ortalamaları en düşükten yukarıya doğru 15 tl ile benin bildiğim 250 bin tl kadar değişiyor buna tamamen siz karar veriyorsunuz yani nekadar kazanmak isterseniz okadar kazanıyorsunuz.

Mercedes

Umarım sıkmıyorumdur birde bu işte hiç bir ücret ödemeden belli seviyelere geldikçe mercedes bir arabaya sahip oluyorsunuz. Dedimya bu iş bize hem şimdiyi hemde geleceğimizi yaşatıyor. Sizlerde bizim gibi iyibir gelir iyibir yaşam iyibir emeklilik istiyorsanız bize ve değerli ekibimize katılın sayfamızda bulunan hemen kaydol, farmasi kaydol, butonlarını tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın Farmasi’ye merhaba diyin kalın sağlıcakla.

Farmasi Kayıt

Farmasi Katalog

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir