Farmasi At Kestanesi Kremi Mucizesi

Farmasi At Kestanesi

Farmasi At Kestanesi Kremi

Farmasi At Kestanesi Kremi Mucizesi
Farmasi sağlık dolu Bitkisel formülleriyle her geçen gün hayatımıza ve sağlığımıza tatlı dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Bu sebepten dolayı da artık kimyasal içerikli ürünler kullanmaktan bizleri kurtarıyor. At kestanesi kreminin faydalarını öğrendikten sonra ne anlatmak istediğimizin farkında olacaksınız.

At kestanesi kremi dışında farklı bir ürün kullanmayacaksınız, bize sağladığı faydaları ile birlikte cildinizinde ferahladığını hissedeceksiniz.Farmasi At Kestanesi Kremi sırt ağrıları, Boyun tutulmaları, Eklem ağrıları, Burkulmalarda, Bel ağrılarında, Fıtık ağrılarında, Romatizma ağrılarında, Farmasi At Kestanesi bütün kronik ağrılarda etkili bir yardımcı masaj jelidir.

At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron otu, mentol, esansiyel yağların ve nane içeren formülüyle cildinizi ferahlatarak rahatlatır ve yenilenmesine destek olur. Arnika ve Biberiye yağları ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar ve besler.

Farmasi At Kestanesi Mucizesi Masaj Jelle Tüm Ağrılara Paydos

Atkestanesi ekstraktı cilt üzerinde müthiş rahatlatıcı etkilere sahiptir. Ciltte kandolaşımını dengeler. Damar sağlığında destek ürünü olarak kullanılır. içeriğinde bulunan Jojoba yağı çok iyi bir nemlendiricidir ve cildin nemini korur.
Vücut oluşan deri çatlakları ve varisler varis ağrılarının düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman tüm şikayetlerimizin ortadan kalktığını hissedeceksiniz.

Farmasi Kayıt

Eczane Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir