Farmasi Saç Boyaları

Farmasi saç boyaları, ortalığın natürellik trendiyle kavrulduğu şu günlerde organik saç ürünlerinde yeni bir çığır açıyor adeta. Dilerseniz hemen şimdi hiç vakit kaybetmeden Farmasi katalog incelemesi yaparak saçınızı yıpratmayacak, tel tel dökmeyecek, yakmayacak ve kurutmayacak olan natürel Farmasi saç boyalarıyla tanışabilirsiniz.

Farmasi saç boyaları; gerçek organik yapısı, zengin – doğal renk skalası ve kokusuz saç boyası özelliklerini taşıdığından birçok kadının ortak tutkusuna dönüşmüş durumda. Eğer siz de saçlarınızı her ay periyodik olarak boyuyorsanız, kimyasallar ve kanserojen maddeler içeren katkılı boyalar yerinde natürel ve mucizevi Farmasi saç boyalarına yönelmelisiniz.

Özellikle sene trendi olan doğal çikolata kahve tonları şimdilerde tüm kadınların ilgi odağı olmuş durumda. Ayrıca kötü kokulu amonyaklı boyalar yerine amonyaksız ve kokusuz bir bileşene sahip Farmasi saç boyaları bu özelliğiyle de çok tutuluyor.

Tamamen Organik Farmasi Saç Boyaları

Farmasi organik saç boyalarının en güzel özelliği; pareben, amonyak, resorsinol gibi zararlı maddeler içermiyor oluşudur. Ürünü incelediğinizde ‘Tins of nature’ vurgusu içinizi rahatlatmaya yeter ve artar.  Organik ve sertifikalı ham maddeler içeren Farmasi saç boyaları içerdiği; portakal, greyfurt, soya, hindistan cevizi, buğday, badem ve E, C vitamini gibi besleyici ve koruyucu doğal elementlerle de saç kökünü ve saç tellerini güçlendirir.

Ayrıca ürünün ambalajı da klasik boyaların oldukça dışında ve beklenilenin ötesindedir. Zira Farmasi saç boyaları sizi,  doğanın özünden geldiğini ispatlarcasına sıvı zeytinyağı formuna benzer bir kimyada karşılar. Kısacası Farmasi saç boyaları; standart boyalardan çok farklı özelliklerde kimyasal koku barındırmayan, alerjilerinizi tetiklemeyen,  saç diplerinde ya da deride kaşıntı /yanma hissi alerjen durumlar yaratmayan %100 doğal bir üründür.

Ayrıca ürün yağ kıvamında olduğundan oldukça kolay bir şekilde homojen niteliklerde saçlara dağıtılabilmektedir. Ürünün içinde; bone, eldiven, boya sonrası şampuan ve saç kremi gibi boyama öncesi, boyama sırasında ve boyama sonrasında ne ihtiyacınız varsa pratikçe bulabilirsiniz. Ayrıca boyut ve miktar olarak da uzun saçlara bile yeterli gelmektedir.

Boya sonrası sonuç ise mükemmel… Sözün özü klasik boyama işlemlerinin sonucunda karşılaştığınız çitişmeyi ve sertliği asla saçlarınızda bulmanıza imkan yok. Yumuşacık, ipeksi,  yeni ve parlak renginde saçlar sizi bekliyor olacak. Bu hissi en çok da boyama işleminin ardından ürünün içindeki saç kremini uyguladıktan sonra hissedeceksiniz.

Sonsuz Renk Skalası

Farmasi saç boyası renk skalasında;  sene trendi olan bire bir parlak çikolata kahve tonlarını, küllü renk tonlarını hatta extra açık sarıya kadar dilediğiniz her tonu barındırmaktadır. Ayrıca Farmasi saç boyalarını kullandığınızda inatçı ve kapanmayan beyazların ne kadar kolay kapandığına inanamayacaksınız. Sağlıklı görünen saçlara kavuşmak Farmasi saç boyalarıyla dakikalar içinde mümkün.

Tints of Nature organik içerikli saç boyası sertifikalı Farmasi;  Aloe Vera, soya fasulyesi, Hindistan cevizi, mısır, palmiye fıstığı, buğday yağı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, E ve C vitaminleri içerir ve amonyaksızdır.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir