At Kestanesi

At Kestanesi kremi şifa dağıtmaya devam ediyor.  Sırt, Boyun, Eklem ağrıları mı çekiyorsunuz?  Ya da kazara burkulma, incinme gibi sorunlar mı yaşadınız?  Kronikleşmiş bel fıtığı, romatizma gibi rahatsızlıklarınız varsa Farmasi At Kestanesi kremi bu tür tüm ağrılara içinde bulunan etkili Aescin maddesiyle bir son veriyor.  Kılcal damarları güçlendirerek varis gibi sorunlarla ve vücutta oluşan şişliklerle mücadele ediyor.

İçindekiler; Atkestanesi ekstratı, sarı kantaron çiçeği, jojoba yağı, Arnika, biberiye yağı, mentol, esansiyel yağlar, nane içerir.

Bu mucizevi formülüyle cildinizi rahatlatarak ferahlatan atkestanesi jel krem, içerdiği muhteviyatıyla cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak deriyi besler. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza bölgelerinize masaj uygulayarak sürdüğünüzde, siz, bezdirici ağrılarınızdan kurtarır.

Arnika bitkisi cildinizde yoğun bir iyileşme süreci başlatarak hücre yenilenmesi sağlar. Atkestanesi kremi ciltte anti inflamatuar etkilere sahiptir. Kan dolaşımını dengeleyerek solgun deri rengini düzeltir ayrıca damar sağlığını da destekler. Ek olarak Jojoba yağı bilinen en iyi bir nemlendiricilerdendir, cildinize ışıltı katar.

Farmasi At Kestanesi Balsam

Atkestanesinin saymakla bitmeyen faydaları vardır. Kadınların daha genç görünmesini sağlayan kırışık giderici kremlerin ana etken maddesidir.  Ayrıca atkestanesi, ciltte bulunan genişlemiş gözenekleri kapatır, kötü görünümlü kırmızı kılcal damarları yok eder zira atkestanesi damar büzücü özelliklere sahip bir içeriğe sahiptir. Muntazam kullanıldığında vücuttaki deri çatlaklarından varislere kadar iyi geldiği ispatlanmıştır.

At Kestanesi Kremi Kırışıklıklara, Romatizmaya Ve Hemoroide Bire Bir

Romatizmal kas ağrılarından, saç dökülmesi tedavisine,  yüzdeki güneş lekelerine ve vücutta var olan damar ağrılarına hatta hatta göğüslerin toparlanmasına kadar etkili olan a kestanesi, aynı zamanda damar büzücü olarak hemoroit tedavisinde bile kullanılmaktadır. Göz çevresi kırışıklarda, kaz ayaklarında,  kılcal damar çatlamalarında ve gevşemiş boyun derisinin düzeltilmesi için önerilir. Bu ürünü Farmasi katalog sayfalarından inceleyebilir ayrıca Farmasi girişimcilik için bu sayfadan yararlanabilirsiniz.

Sonuç Olarak;

1 –  Bu krem damar büzücü etkiye sahiptir ve ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatır.
2 –  Atkestanesi kremi  botox etkisi gösteren ve  vücut bakımında kullanılan mucizevi bir kremdir.
3 –  Bacaklarda zamanla oluşan varis tedavisinde dolaşımı düzenleyici ve ağrı dindirici şekilde kullanılır.
4 – İçinde aescin adlı enzim bulunduğundan damar esnekliğini arttıran ve kılcal damar kanamalarını sakinleştirici marifetiyle hemoroid tedavisinde de kullanılır.
5 –  Varis sorunlarında etkilidir.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir