Farmasi Online Katalog

Farmasi Online Katalog sayesinde Şimdilerde tüm çalışan bayanlar, öğrenci kızlar Farmasi’ye üye olarak ek kazanç sağlıyor. Ev hanımlarıysa eşe – dosta ve çevredeki tanıdıklarınıza Farmasi ürünleri satarak iş sahibi oluyor ve ev ekonomisine faydalı oluyor.

Farmasi ürünlerini dilerseniz siz de satarak ek gelir elde edebilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Farmasi firmasına üye olmak çok kolay Bunun için internet üzerinden form doldurmanız ya da Müşteri Hizmetleri birimini aramanız yeterli.

Nasıl Farmasi Danışmanı Olunur?

0216 430 19 99 FARMASİ Müşteri Hizmetleri telefon numarasını hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayabilir ve temsilcilerle tüm üyelik işlemler için görüşebilirsiniz. Online sayfalardan üye olacaksanız, Farmasi satış danışmanlığı için; ad soy ad, doğum tarihi (gün/ay/yıl), TC kimlik numarasının üyelik formuna doğru şekilde girmelisiniz.

Farmasi Online Katalog siparişleriniz 3 ila 7 gün içinde anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir.

Farmasi danışmanı herhangi bir müşteri, başka bir üye ismi vererek üye olduğunda ismi verilen üyenin altına kayıt olarak ismi verilen kişi, yeni üyenin sponsoru kategorisine yükselir.

Siparişiniz için www.farmasiint.com adresine giriş yaparak kendi sayfanızdaki Sipariş Takip bölümünden sipariş verebilirsiniz. 18 yaşını dolduran ve TC kimlik numarası olan herkes Farmasi üyesi olabilir.

Ayrıca grup oluşturmak için kendi sayfanızda ki ‘Alt Ekip’ sekmesi altında bulunan ‘ Danışman Ekle’ butonunu tıklayarak yeni kişileri listenize kaydederek grup kurabilirsiniz. 6ay ürün siparişi vermemiş olan üyeler otomatik olarak pasifleştirilir.

Yeni üyeler, kayıt olduktan itibaren 60 gün içerisinde sipariş vermez ise üyelikleri pasifleştirilir.

Dilerseniz zaman içinde üyeliğinizi eş, anne, baba, çocuk arasında devredebilirsiniz. Devir işlemi şartlarını Farmasi sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Farmasi Online Katalog İçin Nereye Baş Vurmalı?

Güven dolu farmasi dünyasında her ay neler olduğunu Farmasi Online Katalog sayfalarını çevirerek öğrenebilirsiniz. Bunun için sayfaların üzerinde ulunan ileri – geri oklarını tıklamanız yeterli. Ürünleri daha büyük görüntülemek ve içeriği okumak için sayfaların üzerine tıklamanız yeterli.  Ürünü alış veriş sepetinize atarak alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir