Farmasi omega- 3

Farmasi omega- 3 balık yağı tabletleriyle sizde; romatizmaya, unutkanlığa, yaşlanma etkilerine, dima durgunluğuna ve trigiliasit ya da tansiyon gibi problemlere bir  son verebilirsiniz.

Omega 3 Nedir?

Açılımı Alfa – linoleik asit olan omega 3 yağ asidi; beynin gelişmesinde,  koroner damar kalp dolaşımında, ümmi yani bağışıklık sistemi üzerinde etkili olan bir vitamin biçimidir. Hayvansal yağlardan en etkili ve zararsız olanı balık yağıdır. Bunun sebebiyse kırmızı ve beyaz etlerin yağları doymuş yağ içerirken,  balık yağının doymamış yağ içermesidir.

Ayrıca balıkta bulunan doymamış yağ oranı bitkilere ve zeytine oranla kat kat daha fazladır. Mersin balığı, lüfer, kefal, sardalye, uskumru, somon, ton balık, alabalık ve ringa gibi yağlı balıklardan elde edilen  balık yağı, özenle kapsüllenir ve düzenli tüketildiğinde sayılamayacak kadar fazla yarar sağlar.

Beher Farmasi Omega- 3 kapsülünün içinde 1 gram balık yağı bulunur ayrıca kapsüllerde yer alan balık yağının bozulmaması için içlerine E vitamini takviyesi yapılır.  Farmasi nutriplus omega 3 kapsülü extra olarak; demir, kalsiyum ve A, B, C, D vitaminlerini de içermektedir.

Farmasi- Omega 3’ün Faydaları Nelerdir?

Beyin fonksiyonlarının iyi çalışmasında, tansiyon ve trigliserit kontrolünde, kalp sağlığında bire bir fayda sağlar. Örneğin beyin konusunda;  depresyon, psikoz, dikkat eksikliği, Alzheimer, hiperaktivite bozukluğunda

Gözlerde;   göz kuruluğu, makula ve glokom gibi görme sorunlarında etkilidir.

 

Omega 3 düzenli tüketildiğinde yüksek tansiyonu olan kişilerin tansiyonu ilaçsız şekilde doğal yollardan tedavi edebilmektedir.  Omega 3 yağ asidi, damarların genişlemesini sağlayarak damarlarda büzüşme, daralma gibi sorunları da ortadan kaldırır ve rahat bir kan dolaşımı ve kan pompalanma gücü sağlar. Böylelikle kan basıncı normal değerlere düşer. Yine omega 3, trigliserit oranının düşürülmesi için doğal çözümlerdendir.  Kısacası balık yağı Farmasi omega 3, trigliseriti de normal seviyelere düşürürken kalp sağlığını da korur. Her durumda balık yağı da doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken takviyelerdendir. Farmasi Omaga3 balık yağıFarmasi katalog sayfalarından sipariş edebilirsiniz.

Farmasi Omaga3 balık yağı takviye edici bir gıda türüdür ve günde 4 kapsüle kadar kullanılabilir.Bu değerli ürüne ve çok daha fazlasına bir Farmasi üye si olarak oldukça  uygun fiyatara kavuşabilirsiniz.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir