Farmasi Fondöten

Farmasi fondöten çeşitleri, yüksek kapatıcılığa sahip profesyonel ürünlerden olduğundan tüm kadınların ilgi odağı olmuş durumda. Cildi parlatmadan, renk eşitleyici öğeye dönüşerek bir bütün olarak örten Farmasi fondöten çeşitleri aynı zamanda cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engelliyor.

Adeta bir fotoğraf filtresi gibi cilt ile bütünleşerek harika bir yüzey oluşturuyorlar.  Yüze yansıyan güneş, flash ya da aydınlatıcı ışıklarını dağıtarak kusursuzlaştıran fondöten çeşitleri,  ciltte bulanıklaşma yaratmadan harika bir odak noktasına dönüştürüyor.

Parlama yapmadan,  mat, doğal ve ışıktan etkilenmeyen pürüzsüz bir görünüm oluşturuyor. Made in Turkey – network marketing ürünü ve cruelty free yani hayvan deneyi yapmayan bir marka olması ise  Farmasi fondötenlerinin diğer artılarındandır.

Farmasi Fondöten Çeşitleri

Farmasi fondöten çeşitliliğinin arasındaki en dikkat çeken seri ise VFX serisi.  Hd özelliğine sahip bu fondöten,  yüzdeki en ince kusurları bile gizleyebiliyor ve cam ekranda bile yüzünüzü pürüzsüz gösteriyor.  Yoğun kapatıcı etkilere sahip olan VFX cam şişede üretilmiş ve kullanım kolaylığı sağlayan pompalı kapağı mevcut.  Ağırlığı 30 ml gramaj ve kullanım süresi 12 ay. Toplamda da 5 rengi var.

Vfx Pro;  yaşlanma karşıtı etkiye sahip ve kırışıkları düzenleyerek, yeni yaşlanma izlerini engelliyor.  SPF 15 özelliğine sahip. Ayrıca cilde sağlıklı ve ışl ışıl bir görünüm sağlıyor. Ağırlık yapmayan orta ve yüksek kapatıcılığa sahip… Yüzde 8 – 10 saate kadar kalabiliyor.

VFX Pro Baz

Gelelim VFX Pro baz ise silikon yapılı ve gözenek küçültücü özelliğe sahip. Blur etkisine sahip. Sürdükten sonra cildinizde 1 dakika beklediğinizde yüzünüze saniyeler içinde oturuyor ve yüzünüzle özdeşleşiyor. Böylelikle yüzde blur, natürel ve harika bir efekt yaratıyor.  Ayrıca fondöten ve baz üst üste cilde homojen bir şekilde sürüldüğünde yüzde mükemmel bir şekilde bütünleşiyor.

Yüzünüzde extra kusurlar olduğunu hissettiğiniz günlerde gündüz ve gece bir arada kullanabileceğiniz iki ürün. Ayrıca özel gecelerde yani mükemmel görünmek istediğiniz özel davet ve sosyal aktivitelerde mutlaka bu baz ve fondöten ürününü bir arada kullanabilirsiniz. Bunun dışında Farmasi fondöten ise gün içinde her zaman her yerde hafif ve ağırlık yapmayan kapatıcı yapısıyla kullanabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir