Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti

Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti günümüzde su yüzüne çıkan popüler makyaj trendi yüz tonlamasını çok pratik bir hale getiriyor. Bu palet sayesinde siz de yüzünüzde gölge ve ışık oyununu harika bir şekilde yansıtabilirsiniz.  Yüzü boyutlandırarak şekillendiren bu teknik Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti sayesinde sadece 3 basit adıma indirgeniyor.

Öncelikle ışığın doğal olarak çarptığı yerler ve öne çıkartmak istenen bölgeler için palete yerleştirilmiş açık renk, sonrasında  derinlik kazandırıp geri planda tutulacak bölgeye koyu renk uygulanabiliyor.

 

Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti Nasıl Kullanılır?

  1. Paletteki açık renk burun kemiğine, elmacık kemiklerine, dudak üstünün ortasına, alın ve çene noktalarına uygulanıyor.
  2. Koyu rengi ise yüze derinlik kazandırmak için elmacık kemiklerinin altına, şakaklara, çene hattına ve burun kemiği yanlarına uygulanıyor.
  3. Ardından uygulanan bu koyu ve açık renkler, makyaj süngeriyle homojen şekilde dağıtılarak cilde yayılıyor.

Aydınlatma ve gölgelendirme işlemlerini kolay ve san,yeler sürmeyecek bir oyun haline getirebileceğiniz işlevsel Farmasi kontür paleti ile gölge oyunları hem bronz, hem de yüz hatlarınızı daha belirgin kılacak bir efekte dönüşecek yüzünüzde.

Farmasi kontür paleti toz formda yapısı ile kolay dağılarak ciltle tamamen bütünleşir ayrıca kalıcıdır. Günlük olarak pratikçe kullanabileceğiniz bu ürünü özellikle fotoğraf çekimleri öncesinde ve özel gecelerde vaz geçilmeziniz olarak kullanabilirsiniz.

Bu ürünle birlikte gölgelendirilen yerlerin bir üst kısmını aydınlatmak ve gölgeleri arttırmak için aydınlatıcı pudrada kullanılabilir. Farmasi kontür paleti her ten rengine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Şampanya tonlarında sedefli aydınlatıcıyı; elmacık kemiklerinizde, kaş altlarında, burun kemiği üzerinde, dudak üzerinde, çene ve dekolte bölgesinde kullanabilirsiniz.

İdeal Kontür Kullanımı

Farmasi katalog sayfalarından erişebilecğeiniz bu ürün yüz hatlarınızı belirgin şekilde aydınlatırken, doğal duruşu ile cildinizde fresh bir ifade yansıtır. Ambalajı küçük olduğundan makyaj çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İçerisinde aynası da bulunduğundan kullanım pratikliği sağlar.

İçerdiği bronz tonu katlama bölgesi için idealdir. Böylelikle daha gölgeli ve kalkık bakışlara sahip olabilirsiniz. Aydınlatıcı toz pudrayı ise göz kapaklarına ve  göz pınarlarına uygulanabilir.Bu ürüne hemen yan tarafta bulunan Farmasi girişimci girişi sayesinde çok daha ucuz bir iyata sahip olabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir