Farmasi Tekli Far Serisi

Farmasi Tekli Far Serisi nde farklı renk tonlarından oluşan yepyeni bir far serisi Farmasi’de seni bekliyor. Gök kuşağının tüm renklerini Farmasi far serisinde bulabilmek şimdilerde hiç de zor değil. İddialı ya da cesur, doğal ya da sade bir makyaj yapmak istediğiniz zamanlarda dahi kullanabileceğiniz bu far renkleri ile hayat çok daha renkli ve keyifli.

20 Değişik trend renkten oluşturulan bu seride renk çeşnisi ve çeşitliliği bakımından yok yok… Tek dokunuşla göz kapaklarınızda mükemmel bir dağılımda sürülebilecek olan bu far, size mükemmel bir görünüm sağlarken akmayan, dağılmayan özelliğiyle de tüm gün yüzünüzde sürdürülebilir bir far kalıcılığına dönüşecektir. İpeksi yumuşak dokusu sayesinde kolayca uygulanabilen ve homojen şekilde 1 – 2 harekette dağılabilen bir far çeşididir. Göz kapaklarınızda topaklanma yapmaz ve istenmeyen açıklı – koyulu lekelere mahal vermez.

Birbirinden Trend Tam 20 Kalıcı Far Rengi

Renkleri son derece canlı, fresh ve pigmentasyonu yüksek renklerdir. Sweat violet, red earth, warm taupe, emerald, snow flake, midnight smoke, smoky plum, coffee Brown, black tied adında büyüleyici ve sihirli birbirinden güzel renklerdeki göz farı ile gözlerinizi ön plana çıkarabilir ve harika bir şekilde renklendirebilirsiniz.

Her kıyafet kombinin ve her bayanın cilt tipinin farklı farklı renklere ihtiyaç duyduğu kesin. Bu anlamda mavi, yeşil, kırmızı, pembe, ya da mor gibi renklerin soğuk tonlarının beyaz tenli – sarışın bayanlara ve sıcak renklerinse siyah saçlı – esmer bayanlara gittiğini artık biliyoruz. Bu anlamda Farmasi tekli far serisi nde dilerseniz mat, dilerseniz de parlak – ışıltılı far renklerini bir arada bulabilirsiniz.

Mat Ve Sedefli Farmasi Göz Farı Seçeneği

Yanı sıra dilerseniz gündüz için mat far renklerini, gece içinse parıltılı tonları seçebilirsiniz. Yenilenen far ambalajıyla kutusunun tutumu ve sürümü ise çok daha pratik…  Hatta dilerseniz bu 20 adet rengi birbirinden bağımsız şekilde birbiriyle kombin şeklinde kullanabilir hatta homojen bir karışım tarzında ebruli formatta dahi göz kapaklarınızda kulanabilirsiniz. Farmasi far serisine ve markanın birbirinden güzel diğer ürünlerine  %40 Farmasi indirimi ile sahip olmak için ve kazancınıza kazanç katmak için hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir