Farmasi Kaş Maskarası

Kimilerimizin doğuştan kaşları seyrek olabileceği gibi kimilerimizin se yanlış kaş alımlarından dolayı kaşları seyrekleşebiliyor ya da küsebiliyor. Bu gibi bir durumda ne yazık ki kaşlar çıkmıyor ve kolay kolay yenilenerek yerine yenisi gelmiyor. Bu gibi bir durumda ise kaş sıkıntısı yaşayan kadınların imdadına Farmasi Kaş Maskarası yetişiyor.

Farmasi Kaş Maskarası ile Muntazam Ve Belirgin Kaşlar

Farmasi Kaş Maskarası son zamanlarda Farmasi ailesinin piyasaya sürdüğü harika ürünlerden biri. BU mucizevi ürün sayesinde hem kaşlarınız anında taranarak muntazam bir şekil kazanıyor, hem de aynı anda aralar dolgulanarak kaşlar dolgun ve belirgin bir ifadeye kavuşuyor.

Aynı Anda Birkaç Etki

Seyrek kaşları doldurmak başka bir ürünle birkaç işlem gerektirirken Farmasi Kaş Maskarası ile bu işlem saniyeler içinde netlik kazanıyor. Örneğin kaşlarınızı kaş kalemiyle şekillendirmeye kalksanız önce konür çizgisi çekmeli sonra ise boşlukların aralarını tek tek doldurmanız gerekebilir. Ya da yine kaş farı kullandığınızda da ikin aşamalı işlem yapmanız gerekebilir.

Oysaki Farmasi Kaş Maskarası ile kaçlarınız hem tek bir hareketle taranarak şekil kazanırken aynı oranda maskarada yüklü dolgu ile kaş aralarındaki boşluklar doldurulurken kaşlar şekil ve dolgunluk kazanıyor. Kahverengi, koyu kumral, gri tonlama çeşitleriyle yüzünüze, cildinize ve kaşlarınıza en uygun olan renk tonunu seçerek sipariş verebilirsiniz.

Farmasi Kaş Maskarası Nasıl Kullanılır

Öncelikle kaş maskarasının fırça aparatı yerinden çıkarılarak birkaç darbe ile fırçaya tüpün içinde far yüklenir ve kaşlara başlangıcından uç noktasına doğru tararmışçasına bir hareketle sürülür.

Kajal Jel Eyeliner Kaş Pomadı

Kajal Jel Eyeliner Kaş Pomadı şimdilerde kaş seyrekliği çeken kadınların derdine derman oluyor. Kaş aralarındaki boşlukları doldurarak kaşları şekillendirmeye yarayan kajal jel pomad, doğal görünümlü sabit kaşlar yaratır. Modern kaş tasarımlarınız için kajal jel kaş pomadı mükemmel bir seçenektir. Sarışın, kumral, koyu kumrallar için tasarlanmış olan 3 renkten teninize ve kaş stilinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Bu ürüne ve tüm Farmasi kozmetik ürünlerine yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak çok daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Farmasi Üyelik Formu

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir