Farmasi Signature Parfüm

Kokun İmzandır’ mottosuyla aramıza katılan Farmasi Signature Parfüm kullananları büyülüyor. Şipre ve Meyveli kokuların bir arada bulunduğu ve üst notalarda; Bergamot, Şeftali ve Nilüfer üçlüsünü barındıran bu eşsiz kompozisyonda taze bahar kokusu mevcut. Yasemin, Kırmızı Gül ve Sedar Ağacı ise parfümün kalp notaları. Dip notalara baktığımızdaysa; Paçuli, Misk, Karamel esanslarını hissedebiliyoruz. Şayet siz de Signature ile hayata imzanızı atmak ve geçtiğiniz her yerde izinizi bırakmak istiyorsanız, işte size mükemmel bir fırsat.

 

Zarif ve Özgün Farmasi Signatüre Parfüm

Parfüm efektlerinin derinlemesine sunuma dönüştüğü özel şişesinde sıra dışı siyahıyla ambalajında büyüleyici bir iksir sizi bekliyor.  Gizemli, özgün, sıra dışı ve farklı bir auraya sahip olan bu parfümü esmer ya da sarışın bir bayan olarak teninizde siz de taşıyabilirsiniz.  Şipreli kokuları seven bir kadınsanız, işte ruhunuzu ön plana çıkarmanın anahtarı tam da bu parfüm olabilir. Zira bu şipre notası; gustonuzu öne çıkaran nüansları, bergamot, şeftali, lotus ve karamelin uyumuyla ortaya çıkaracak.

Üst notalarında; Bergamot, Şeftali ve Lotus çiçeklerini ağırlayan Farmasi Signature Parfüm, orta notalarında ise; Yasemin, Kırmızı Gül ve Sedir Ağacını ağırlıyor.  Bu parfümün alt notalarında ise;  paçuli, misk ve karamel kokuları mevcut.

Farmasi Signature Parfüm; İlk sıktığınızda size belki biraz ağır bir parfümmüşçesine havasında gelebilir ama dakikalar içinde teninizle özdeşleşecek olan çiçeksi ve ipeksi kokusu kendini doğal hafifliğiyle teninize bırakacaktır.  Edp özelliklerinden dolayı oldukça kalıcı etkilere sahip olan bu ürünle 7/24 kullanabileceğiniz ve özdeşleşebileceğiniz bir parfüm seçeneğine kavuşacaksınız.

 

Farmasi Signature Parfüm Seçeneine Çok Daha İndirimli Fiyatlara Sahip Olun!

 Bu özel kokuya ve çok daha fazlasına %30 hatta 40 a varan indirimlere sahip olmak şimdilerde çok kolay. Farmasi kataloğu sayfalarında gördüğünüz tüm ürünlere çok daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bunun için yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurun ve Farmasi kozmetik ürünlerinden siz de tanıdıklarınıza satış yaparak harika bir ek iş fırsatı yakalayın.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir