Farmasi Motto Passion Parfüm

Farmasi Motto Passion Parfüm …. İnsanoğlunun parfümle buluşması bundan tam 5000 yıl öncesine yani eski Mısır dönemine dayanır. Eski Mısır tanrılarından Ra’ya düzenlenen törenlerde kokulu bitkiler yakılarak tanrılar için güzel sunaklar ve tütsüler hazırlanırdı. Yanı sıra ölüler de kokulu bitki ve kremlerle kaplanarak mumyalanır,  mezar ve tabutların içerisine güzel esansiyeller konurdu. En yakın tarih olaraksa parfüm ilk olarak 1370 senesinde Macar Kraliçesi için yapıldı.  Bu dönemden sonra 16 yüzyılda iyice geliştirildi ve son halini aldı.

1400’lü yıllarda ise Fransa’da popülerleşerek sanat eseri türündeki şişelerde satışa sunuldu. Farmasi’den  sizlere ise dört mevsim kullanabileceğiniz güncellenmiş kokusuyla harika bir parfüm daha geliyor ve  Farmasi Eylül kataloğu sayfalarına konuveriyor. Farmasi Motto Passion;  çiçeksi ve oryantal kokuların harmanıyla hazırlanmış bir esasnsiyel. Ayrıca bu parfüm ile kendinizi çok özel hissedeceğiniz kesin. Kalıplaşmış parfüm kokularından bir hayli uzakta duran Motto, tüm ön yargıları yıkarak biz kadınların ruhunu dışarı çıkararak özgürleştiriyor adeta.

Motto Passion; marjinal, cesur ve kendi yolunu çizecek kadar kararlı, bir o kadar da zarif olan kadınların gustosunu ön plana çıkarabilecek olan bir parfüm çeşidi. Bahara ve yaza ait olan fresh çiçek kokularını ortaya çıkaran bu parfümle kendinizi 4 mevsim zinde ve canlı hissedebilirsiniz.

Motto İle Özgürlük Ellerinizde

Tatlı bal aroması + yasemin çiçeği birleşimi yazı ve baharı ılgıt ılgıt çağrıştırırken, üst notalardan da kan portakalı ve mandalina bileşenini sunuyor nefeslere. Yanı sıra şeftali, yasemin, gardenya ferahlığı da bu aromayı takip ediyor. Fonda ise paçuli, karamel, meyan balı ve sedir ağacı kokusu eşliğinde.

Motto Passion Notaları

Motto Passion Üst Notaları= Portakal, Mandalina

Kalp Notaları= Yasemin, Şeftali, Gardenya, Bal

Dip Notaları= Sedir, Karamel, Paçuli, Meyan Balı

Motto Passion türevinde birbirinden kalıcı ve kaliteli parfüm çeşitlerini çok daha indirimli fiyatlarıyla alnanınsa başka bir yolu var. Hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu dolduracak bu ürünü %40 indirimli fiyatlarda alabilirsiniz. Hatta Farmasi kozmetik ürünlerini satarak ek iş fırsatı kazanabilirsiniz.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir