Farmasi Men Bakım Serisi

Farmasi Men bakım serisi çağdaş ve bakımlı erkeklerin ilk tercihleri arasında yerini çoktan almış durumda.  Kullanışlı, pratik ve  işlevsel ürünler içeren bu set;  Cilt bakımı, sakal bıyık bakımı, traş köpüğü, saçşampuanı, cilt yatıştırıcı krem, nemlendirici krem,  erkek deodorantı gibi bilimum erkek bakım ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Bu sette yer alan Farmasi Men Sakal ve Bıyık Serumu; sakal – bıyık akımına düşkün, erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Botanik ve egzotik bitkilerden elde edilen faydalı ve natürel yağlar içeren bu serum, sakalı ve bıyığı çıkmayan ve yıllardır sakal – bıyık uzatmak isteyen erkeklerin derdine de deva oluyor. Sakal ve bıyıklarınıza gereken bakım ve onarım işlemini bu özel serum seti sayesinde yerine getirebilirsiniz. Özellikle tıraş sonrası kızarıklığını alan bu ürün ayrıca sakal ve bıyıklara üstün ve sağlıklı bir parlaklık da kazandırıyor.

Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

Ayrıca çabuk emilen ve hafif formülü ile saniyeler içinde kullanabileceğiniz Farmasi Men göz çevresi bakım kremi, size aradığınız pratik ve çabuk göz bakım ürününü sunacak. Bu sayede göz çevresindeki morluk, yeşil lekelenmeler ve kırışıklıklardan da kısa sürede kurtulabileceksiniz. Göz çevresini dinlendiren ve nemlendiren bu ürünü aydınlık ve dinamik bakışlar için şiddetle öneririz.

Farmasi Men Yatıştırıcı Tıraş Jeli

Tıraş bıçağı kullanmak,  her gün tıraş olmak zorunda olan bir erkek için bir kabus gibidir adeta. Zira jiletin cildinizde yarattığı acılı ve ağrılı etki gün boyunca uzun saatler varlığını beraberinde hissettirecektir. Yanı sıracildiniz tam iyileşmeye yüz tuttuğunda ise yeniden tıraş olma vakti gelip çatar. Oysaki  cildinizin tahriş olmasını engellemek için üretilmiş olan Farmasi man yatıştırıcı traş jelini kullandığınızda  Ginseng ve Mentol özlerinin rahatlığı ve yatıştırıcılığıyla aniden iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Farmasi Men İkisi Bir Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici ile tıraş sonrası Tahriş olmuş cildinizde kızarıklıktan eser kalmaz.  Onarıcı ve nemlendiricili bu ürünle kendinizi her tıraş aşamasında güvende hissedersiniz.  Yanı sıra Farmasi Men Roll on Deodorant ile koltuk altlarınızda gün boyu kuru ve arınmış olacak. Gün boyu/ 24 saat kuruluk etkisi yaşatacak olan Farmasi Men Deo Roll on sağlıklı bir üründür ve alüminyum  ya da paraben  içermez.

Farmasi üyelik ya da Farmasi girişimcilik için hemen yanda bulunan formdan başvurunuzu yapın satış yaparak para kazanırken tüm ürünlere  %30 %40 daha indirimli fiyatlara sahip olun. Farmasi Men Şampuan ve tüm yeni ürünler için Farmasi kataloğu nu inceleyebilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir