Farmasi İntimate Jenital Bölge Temizleme Jeli

Farmasi İntimate Jenital Bölge Temizleme Jeli diğer adıyla Farmasi Intimate Wash, Çay ağacı özütlerinden elde edilmektedir ve hassas pH değeri ile genital bölgenin doğal dengesinin koruyarak hijyen sağlar. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde ile kaşıntı ve kötü koku oluşumunu önler.  İçerdiği Bisabolol, yatıştırıcı etkilidir ve tahrişe neden olmadan hassas bir bakım sağlar.

Uzmanlar genital bölge temizliğinde sabun önermemektedir.  Zira sabun bu bölgede alerjen etkilere sebep olabilir ve hızlıca bakteri üremesini sağlayabilir. Vücut genel derimizin pH seviyesi 5.5 iken bu genital bölge 3.8 ve 4.5 pH seviyesindedir. Dolayısıyla sabun bu bölgenin ph yapısını bozar.

İntimcare hassas bölge temizleme jeli  aynı zamanda bu bölgeyi nemlendirerek bakterileri önler. Barındırdığı laktik asit bu özel bölgenin yapısıyla bire bir uyumludur. Cildinizi ferahlatarak hoş kokmasını sağlar. İçerdiği probiyotikler cildi kurutmaz. pH değeri özel bölgeye uygun seviyededir. uygun olacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Nasıl Kullanılır?

Farmasi İntimate Jenital Bölge Temizleme Jeli İntimCareyi elinize alarak köpürtün ve genital bölgeye nazikçe uygulayın. Sonrasında ılık su ile iyice durulayın.

Vajinal Bölge Bakımı Nasıl Olmalı?

Genital bölgede oluşabilecek en küçük sorunlar kısırlığa bile neden olabilmektedir. Ayrıca hassas bölge koku, yanma, kaşıntı gibi hassasiyetlere de açıktır. Duşta ya da Banyoda bu bölgede kesinlikle Sabun Kullanımından Uzak Durulmalıdır.

Alkali Ph değeri standart sahip sabunlar, genital bölge florasını bozar. Ardından da bu bölgede mikroorganizmaların üremesine neden olur. Bu sebepten de vajinal bölgede sabun yerine özel ürünler ya da sadece su kullanılmalıdır.

Genital Bölge Jelleri En Faydalısı

Farmasi İntimate Jenital Bölge Temizleme Jeli  besleyici vitaminler de içerdiğinden özellikle adet dönemi için ve ilişki sonrasında temizlik alanında önerilir. Farmasi intimcare ve diğer tüm genital bölge temizleme jelleri sadece dış temizlik için önerilir. Asla vajinal iç temizlik için önerilmemektedir. Hemen yanda bulunan Farmasi üyelik ve Farmasi ek iş fırsatı formunu doldurarak tüm ürünlere indirimli fiyatlarıyla sahip olabilir ve harika bir kazanç kapısı yaratabilirsiniz.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir