Farmasi Diş Macunu

Farmasi; misvak aloevera, çay ağacı ginseng ve karbonat  gibi harika etkili Farmasi Diş Macunu çeşitleriyle ağızların içinde sağlıklı ve ferah etkiler yaratıyor. Diş çürüklerini ve diş eti problemleri, ağız kokusu gibi etkilerle mücadele ederken herkesi de sağlıklı beyaz dişlere kavuşturur. Farmasi diş macunu ailesi; ferah bir nefes sağlarken, tartar oluşumunu önlüyor ve sigara kahve kullanımının yarattığı ağız erozyonlarını yok ediyor.

 Aloeveralı Farmasi Diş Macunu

Hem at kestanesi, hem aloe vera hem de doğal silika mentol içeren macun; Aloeveralı, çay ağacı, doğal silika mentollü Farmasi diş macunu içeriklidir ayrıca bakteri ve tartar, kötü nefes oluşumunu engelleyerek uzun ömürlü doğal bir beyazlatıcıya dönüşüyor.

 

Farmasi  7 Etkili Diş Macunu Advanced

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Advanced Care Diş Macunu, 7 etkilidir. Ağız içini Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizleyerek parlak dişlere sahip olmanızı sağlar.

  

Farmasi  Aloevera Zencefil Diş  Macunu Vitalizing

Paraben florid ve triclosan içermediğinden çok sağlıklıdır. Çay ağacı özü ve maksimum dozda  zencefil içerdiğinden apız içinde extra hijyen ve ferahlık sağlar. Eurofresh Vitalizing diş macunu,  extra yoğun bitki özleri ile formüle edilmiştir.

Farmasi Repairing Aloevera Misvak Diş Macunu 

Paraben florid ve triclosan içermeyen bir üründür ve doğal karışımı ile ağız içinde gün boyu sürecek olan mükemmel bir hijyen sağlar. Eurofresh Repairing Farmasi Diş Macunu sayesinde nefesiniz ferah, gülüşlerinizse daha beyaz olacak. Extra yoğun misvak özü içerdiğinden ağızda oluşan kötü kokular anında yok olur. Misvak ağızda antiseptik etki yaratarak diş etlerini sıkılaştırır.  Zararlı enzimleri azaltır.

Farmasi  Çocuklar İçin Çay Ağacı Özlü ve Çilekli Diş Macunu

Farmasi Laboratuvarlarında çocuklar için özel olarak geliştirilmiş olan Eurofresh Sensitive, Çilek aroması ve Çay Ağacı yağı ile desteklenmiştir. İleri formülü ile dişlerin çürüklere karşı maksimum korunma sağlar. Sles ve Florid içermez hassas kişiler için uygundur. Diş hassasiyetini azaltırken, diş ve diş etlerini tahriş etmeden temizler, Çocukların kullanımı için uygundur ayrıca antibakteriyeldir.  Farmasi üyelik, farmasi girişimcilik işlemleri için hemen yandaki  formu doldurabilirsiniz. Böylelikle Ek iş fırsatı elde ederken tüm ürünlere de %40 daha indirimli sahip olacaksınız.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir