Farmasi Dudak Parlatıcısı

Farmasi dudak parlatıcısı etkisindeki Işıl ışıl dudaklar, her zaman kadının çekiciliği konusunda en özel silahlarından olmuştur. Ayrıca dudak parlatıcıları, tarih boyu her daim makyaj trendleri arasında en önde gelen uygulamalardandır. Yakın dönemde mat rujlar ön plana çıksa da,  son günlerde yeni kozmetik trendlerinin de belirlenmesiyle parlatıcılar yeniden eski etkisine kavuştu.

Kısacası parlak ve ışıltılı dudakların yeniden makyaj sahnesinde yerini alacak…  Dudak parlatıcıları doğru kullanıldığında makyajınızın harika bir tamamlayıcısına dönüşür. Elbette ki etkili ve kalıcılığını kaybetmeyecek bir parlatıcı noktasında ürün ve marka seçimi de önemlidir. Bu noktada Farmasi markasının artık kozmetik noktasında doğal içeriklere sahip olduğunu biliyoruz.

Farmasi dudak parlatıcısı kategorisinde yer alan Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızda arzu ettiğiniz parlaklık ve çekiciliğin oluşmasını sağlar. Özel formülüyle sayesinde dudaklarınızda çekici ve kalıcı bir parlaklık sağlayacak olan ıslak görünümlü Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı ergonomik ve pratik fırçasıyla dilediğiniz zaman uygulamanıza imkan verir.

Toplam altı farklı renk seçeneği ve esnek fırçasıyla karşımıza çıkan Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı ile ekstra parlak ve ışıltılı dudaklar sizlerle.

Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı

Dudaklarda ıslak, yumuşak ve ışıltılı bir hava yaratan Farmasi High Shine Dudak Parlatıcısı

doğal ve özel formülüyle dudaklarda topaklanma yaratmaz.  Ayrıca sıradan parlatıcılar gibi akma bulaşma problemleri yaşamazsınız. Renk skalası yoğun ve etkilidir. Dudaklarınıza uyguladığınızda kusursuz ve pürüzsüz bir kapatıcılık hissedersiniz. Asla sıradan parlatıcılarda olduğu gibi yapışkanlık ve ağırlık yaşatmaz.

 

Dudak Parlatıcısı Kullanmanız İçin Birkaç Neden

Dudak parlatıcıları, dudakları botox etkisi yaratarak çok daha dolgun gösterir. Bu bakımdan özellikle de ince dudaklara sahip olan bayanlara önerilir.

Farmasi Dudak parlatıcısı seçimlerinizde renk ve yoğunluğa dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde parlatıcınız dakikalar içinde dudaklarınızdan akıp gidecektir. İnce dudaklı bayanlar,  açık ve şeffaf tonlar olmalıdır.  Kalın dudaklı bayanlarsa koyu ve kırmızı tonlarına yönelmelidir. Parlatıcı sürmeden peeling yaptığınızda çok daha iyi etkiler elde edersiniz. Ayrıca dudak parlatıcıları, dudak çatlaklarının en güzel kapatıcısı ve tedavi yöntemidir. Farmasi üyelik işlemleriniz için yandaki formu doldurabilir ve Farmasi ek iş fırsatı olanaklarından yararlanabilirsiniz.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir