Farmasi Flawless Touch Pata Krem Fondöten

Famasi’nin yeni ürünü Flawless Touch Pata Krem Fondöten İle tanışın! …  Eğer siz de birçok kadın gibi yağlı bir cilde sahipseniz ya da T bölgeniz yağlı ise, yüzünüzde vıcık vıcık kalacak olan kremsi fondötenlerden kullanmaktan haz etmiyorsunuzdur mutlaka. Ama diğer yandan da yüzünüzdeki kusurları örtmek için iyi ve size uygun olan kullanışlı kaliteli bir kapatıcı ürün arıyorsunuzdur mutlaka.

Pata krem faktörü ise kozmetik dalında kremsi bir yapıya sahip ideal ürünlerdendir. Flawless Touch Pata Krem Fondöten ise ciltle bütünleşerek kusurları kapatmak konusunda oldukça hünerli bir ürün. Farmasi Pata krem,  makyaj öncesi cildi harika bir şekilde makyaja hazırlar.

Farmasi Flawless Touch Pata Krem Fondöten Özellikleri

Size pürüzsüz ve eşitlenmiş bir cilt görünümü sağlar. Kadifemsi bitişiyle daha genç ve taze bir cilt görünümü yaratır. Yüksek bir kapatıcılık değerindedir ve tek kat sürmeniz yeterli olacaktır. Uygulama süngeri sayesinde saniyeler içinde yüzünüze uygulayabilirsiniz. Uzun süreli kalıcılık sağladığından 10 -12 saat teninizde kendini muhafaza edecektir.

Ciltte ağırlık yaratmayacak olan Flawless Touch Pata Krem Fondöten yağlı görünümünün önüne geçer. Cilde doğal bir parlaklık verir. İçinde kendi özel uygulama süngeri mevcuttur.  Yüz ve dekolte bölgesindeki pürüzleri giderir. Ayrıca Flawless Touch Pata Krem Fondöten tüm cilt tipleri için uygundur.  Yanı sıra her ten rengine uygun olarak formüle dilmiş olan tam 4 farklı renk seçeneği var. Porcelain, vanilla, naturelbeige ve darkbeige renkleri ile cilt tipine ve rengine göre mükemmel kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

 

Pata Krem Fondöten Nasıl Kullanılır?

İlk olarak cildinizi homojen şekilde temizlemelisiniz. Cilt tonunuza en uygun olan renk seçimini yaptıktan sonra satın almalısınız. Dilerseniz farklı bir sünger ya da fırça yardımıyla da cildinize uygulayabilirsiniz. Sadece parmak ucu büyüklüğünde bir nokta kadar yüze uygulamanız yeterli olacağından oldukça ekonomik ve verimli bir üründür.

Dilerseniz hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formundan Farması kayıt işleminizi gerçekleştirerek bu ve diğer ürünlere %40 oranında indirimle sahip olabilir ve Farmasi satış danışmanlığı çatısı altında ek iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir