Farmasi Capixyl Kaş Serumu

Kirpikleri dökülenler, kirpikleri seyrek insanlar kirpik eksikliğinin nasıl bir his olduğunu çok iyi bilir. Sürekli takma kirpik takmak zorunda kalmak ve ilave kirpikleri tek tek kirpiklerin arasına yerleştirmek oldukça sıkıntılı ve meşakkatli bir iştir. Gözleri yakan yapıştırıcılar, sürekli yamuk ve asimetrik takılan bir türlü yerine oturtulamayan kirpikler mi istersiniz, yoksa ilave kirpiklerin cımbızınızın ucundan sürekli düşerek kaybolmasını mı? Bu ilave ve yapay plastik parçaları sürekli gözlerinize batarak sizi gün boyu rahatsız eder ayrıca. Çıkarırken verdiği can acısı ve temizliği ise ayrı sorundur.  Hatta göz alerjilerine bile neden olabilirler sıklıkla… Ama şimdi Farmasi Capixyl Kaş Serumu var.

Bu Serum kaşları ve kirpikleri güçlendirerek uzamasını sağlıyor sadece bu kadar da değil,  yeniden çıkmalarını da destekliyor.  Capixyl Kompleksi ile formüle edilen bu ürün, kıl kök hücrelerini uyarır ve kirpik – kaşların uzamasında etkindir. Daha uzun, hacimli ve kalın, yoğun, güçlü kirpik ve kaşlar istiyorsanız, Farmasi Capixyl Kaş Serumu tam size göre bir ürün…

 

Bu ürün sayesinde kaş ve kirpiklerinizin dökülmesi giderek azalır ve son bulur.  Ayrıca  sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanırlar. Farmasi Capixyl Kaş Serumu  Uzun ve hacimli kirpikler arıyorsanız,  dilediğiniz  parlak ve gür kaş – kirpikleri size sağlayacaktır.

 

Nasıl Uygulanır?

Temiz ve kuru kaş – kirpiklerinize serumu tüpün içinde yer alan özel fırça ile uygulayabilirsiniz. Ürünün maskara ucu kaşlar, turuncu renkli ince fırça ucu ise kirpik bölümü içindir. Böylelikle kirpik diplerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Etkisini 2 ila 4 ay arasında görebilirsiniz.

 

Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Farmasi Capixyl Kaş Serumu;  kaş – kirpik dökülmelerini %91 azaltarak, %76 gürleşme ve %73 uzama sağlıyor. Sadece 2 hafta kullandığınızda bile kaş ve kirpiklerinizde oluşan farklılığı görebilirsiniz. Sabah akşam alt ve üst kirpiklerinize uyguladığınızda bakışlarınızdaki derinliği görebileceksiniz. Ayrıca ürünün üzerine makyaj yaparken rahatlıkla maskara uygulayabilirsiniz. Bu ve tüm Farmasi ürünlerine Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirerek çok daha uygun fiyata sahip olabilir ve Farmasi satış danışmanı unvanıyla ek iş fırsatı nı yakalayabilirsiniz. Farmasi Ekim kataloğu nu sakın işncelemeyi unutmayın!

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir