Farmasi BB Krem Göz Kapatıcı

Göz yorgunluğu ve göz çevresi morluğu ya da göz etrafı kararması gibi sıkıntılar çekenlere Farmasi’den harika bir haber var. BB Krem Göz Kapatıcısı… Krem niteliğindeki bu kapatıcı aslında bir göz çevresi kapatıcısından çok daha zengin özelliklere sahip bir ürün…

Öncelikle göz çevresini aydınlatarak temiz ve nemli bırakıyor. Hem karma, hem de yağlı cilte de rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürün, mini bebe mavisi ambalajında harika bir görünüme sahip.
İçinde kolayca sürebilmeniz adına sünger ve aplikatörü de mevcut. Yüzünüze sürdüğünüzde solgun göstermiyor ve harika şekilde  ‘blend’ edilerek cilde yedirilebiliyor.

Farmasi’den Hem İşlevsel, Hem de Muhteşem Kokan İki Ürün Daha

Kokusu ise bir harika… Vanilyalı bebek pudrasına benzeyen kokusunun yanı sıra SPF 15 içeriyor,
Kıvamı tam ideal şekilde ve  yoğunluğu bir harika. Kapatıcılığı ise mükemmel, göz çevresine sürdüğünüzde topaklanmıyor. Parmaklarınızın ya da ürün süngerimin sivri ucuyla göz çevresine sürdüğünüzde harika sonuçlar alabilirsiniz zira ciltle harika şekilde bütünleşiyor.  BB Krem Göz Kapatıcı Kuru gözaltlarında harika bir nemlendiricili niteliğinde. Pudra ile sabitlendiğinde ize harika bir sonuç çıkıyor ortaya.

BB Pudra

Kısaca adlandırılan BB Pudra Farmasi bb al in one i pudra kullanımı konusunda sizlere asla tozutma gibi bir sorun yaşatmaz. Sıradan ve kalitesiz pudralarda yaşadığınız bu sorun, kıyafetlerinizi kirlettiği, matlaştırdığı kadar yüzünüzde de yapay bir toz gibi kalmaktaydı. Ama Farmasi bb al in one pudranın cildinizle harika bir şekilde bütünleşeceğine şahit olacaksınız.

Aynı şekilde Farmasi bb al in one yağlı ciltlerde parlama sorununa da harika bir çözüm olacaktır. Çiçeksi kokusuyla size parfüm tadında bir keyif yaşatacak olan bu ürünün sadece esansı bile üzerinizde bir bağımlılık yaratmaya yetecektir. Yüzünüzdeki solgunluğu alarak teninize capcanlı bir ifade getirecek olan BB Krem Göz Kapatıcı ve Farmasi BB Pudra teninizde ve dekolte bölgenizde kadifemsi bir bitiş sağlayacak. Aynı oranda yüzünüzdeki çizgilerin görünümünü azaltarak spf 15 desteğiyle gece – gündüz kullanım imkanı sağlayacaktır. Bu ürüne ve diğerlerine yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak %40 indirimli fiyatlarda erişebilir ve  ek iş fırsatı imkanından da yararlanabilirsiniz. Birbirinden güzel ürünler Farmasi Ekim kataloğu nda!

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir