Farmasi Kaş Paleti

Karşınızda Farmasi Kaş Paleti !…

Kadınların sıklıkla sıkıntısını çektiği en büyük sorunlardan biri de kaşlarının seyrek durarak bir türlü istediklerinin şekli almamasıdır. Oysaki gerek ambalajı, gerekse de kullanışlılığı bakımından oldukça uygun olan Farmasi Kaş Paleti güzel tasarımıyla Farmasi Ekim kataloğu nda sizi bu ay selamlıyor.  Üst kapağının arka tarafında rahat bir sürüm için ayna bulunuyor ve kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu şekilde evde ya da iş yerinde ya da dışarda mobil durumdayken bile ayna aramanıza gerek kalmayacak. Ayrıca içinde çift taraflı bir fırçası var, bu sayede hem kaşlarınızı hem de etrafını dilediğiniz şekilde düzeltebilirsiniz.

 

Farmasi Kaş Paleti içinde koyudan açığa birbirinden 3 farklı ton bulunuyor. Oldukça hoş ve soft olan bu renkler, her türlü cilt, saç ve kaş rengine uygun olarak tasarlanmış. Esmer bir tenli, siyah saçlı ve kaşlıysanız,  en üstteki bulunan koyu rengi kullanabilirsiniz. Ya da açık bir tenin yanı sıra sarı saçlara sahipseniz, altta bulunan açık renkli ki farı kullanabilirsiniz. Hatta Farmasi paletinde bulunan farları renklerini harmanlayarak dilediğiniz rengi yaratabilir ve keşfedebilirsiniz.

Bu ürünü kullandığınızda, kaş sabitleyici herhangi bir ürün kullanmanız gerek kalmadan tüm gün belirgin ve kalıcı kaş stiline sahip olacaksınız.

Kısacası evden çıkarken sürdüğünüz kaş farı, tümgün yüzünüzde belirgin bir şekilde kalacaktır.

 

Minimum Doz, Maksimum Sonuç

 

Yanı sıra Farmasi Kaş Paleti ni çok az miktarda sürdüğünüzde bile dolgun görünümlü kaşlar elde edebilirsiniz. Kaşlarımızın yüzümüzün çerçevesi olduğunu düşünecek olursak,  muntazam bir kaşın,  göz makyajımız ve yüz hatlarımız konusunda ne derece önemli ve etkili olduğunuz da kavrarız.

Kısacası Farmasi Kaş Paleti ile kaş rengine uygun olan tonu bulma sorunu ortadan kalkıyor, Farmasi yumuşacık far tonları bu profesyonel makyaj serisi ile elinize kadar geliyor. Farmasi Kaş Paleti nin içinde  iki adet açı, bir  adette  koyu üç adet farklı kaş rengi bulunuyor.

 

Kullanımı

Kaşlarınızı yukarı doğru tarayın, kaş farınızı homojen bir şekilde kaşlarınızın üzerine içindeki fırça aparatı ile dağıtın ve fırçanın diğer tarafı ile fazlalıkları düzeltin.  Farmasiye üyelik işleminizi hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu ndan gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz ürünler size %30 ya da %40 indirimli gelecek.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir