Farmasi Göz Farı

Farmasi Göz farı seçenekleri ile adeta gök kuşağının üzerinde dans edebilirsiniz. Herşeyden önce birçok bayanın göz farı konusunda neden Farmasi’ye yöneldiğini inceleyelim.

Sayısız kadın Farmasi göz farı seçeneklerini kullanıyor zira bunda Farmasi tekli ya da paletli  ürün ambalajlarının ayrıca  kullanım kolaylığının da büyük etkisi var. Ayrıca tercih edilen ve öne çıkan renkler hep trend tonlardan oluşuyor. Ultimate Smokey, Warm Nudes , snow floke, midnight smok, black tied, coffee brawn, rock star, silver ring, baby cakes gibi bir çok tatlı tonlama ve  sayısız sıcak renk yer alıyor farmsi  tekli ve  çoklu sonbahar serisi far paletlerinde.

Küçük Ama Ekonomik

Birçok farklı rengin 2’şer gramlık olan bu tatlı ve sıcak renklerle sizde sonbaharda gözlerinizi sıcak renklerle harmanlayabilirsiniz. Farmasi far paletleri özellikle mıknatıslı karton bir ambalaja ve  iç kapaklarında bir aynaya  sahip olarak tasarlanıyor. Yine ürünlerin çift taraflı sünger ve aplikatör kolaylığı ise cabası.

Bu tasarımları sayesinde çantanıza birkaç tane atarak evden çıkabilir ve dilediğiniz zaman göz makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Her bir ürün incecik ve makyaj çantalarına rahatça sığabilecek boyutlara sahip.  Özellikle sarı, mor,  turuncu-kiremit arası renkleri son göz makyaj trendlerine uygun ve paralelken, Farmasi Göz farı ile gözlerinizde seçimlerinize göre simli ışıltılı, metalik ya da mat bir tonlama sağlıyor.

Bu da yüze çok doğal, sıcak, ama abartılı olmayan bir hava katıyor. Sizlerde gözlerinize muhteşem derinlik katan bu renklerden gönlünüzce yararlanabilir ve günlük giysi konseptinize göre uyumlu makyaj vurguları yaratabilirsiniz yüzünüzde.

Farmasi Göz Farı İle Harika Göz Gölgeleri

Yine gözün dışına doğru harika gölgeler yapmak için kullanabileceğiniz muhteşem geçiş rengi sütlü kahve tonları da son senelerin vaz geçilmez popüler renklerinden. Çok rahat kullanılan ve yine göze derinlik veren bir renk.

Kısacası yüksek ya da orta pigmentasyonlara sahip olan muhteşem renkleri Farmasi göz farı paletlerinde ya da tekli renklerde bulabilirsiniz. Sıradan ve kalitesiz far tiplerine inat asla tebeşirimsi olmayan bu far dokusu üstünüze – başınıza dökülmeden uygulayabileceğiniz niteliklerdedir. Ayrıca rahatça uygulanarak yüze dağıtılabilirler.Vice Brown gibi  özel renkleriyse; Inglot 6SS fırça, 239 fırça gibi özel aparatlar kullanarak gözlerinizde özel darbelerle tamponlayarak sürmenizi öneririz.

Hemen yandaki formdan Farmasi üyelik ve Farmasi satış danışmanlığı işlemlerini gerçekleştirerek tüm bu ürünlere %40 a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Öte yandan bu size harika bir ek iş fırsatı imkanı da sunacaktır. Kısacası Farmasi üyelik formu nu doldurarak evden para kazanmak işlemine hemen geçebilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir