Farmasi Avokado Yağlı İntens Color Ruj

Farmasi Avokado Yağlı İntens Color Ruj ;Ruj denildiğinde başınızı döndüren bir çeşitlilikle sizleri selamlayacak olan Farmasi ruj çeşitleri sizi ipeksi ya da kadifemsi dudaklara kavuşturmak için hazır bekliyor. Bu konuda dilerseniz matlardan yana seçim yaparak Farmasi Velvet ruj serisini inceleyebilir ya da likitlere yönelerek ıslak dokulu Farmasi ruj çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.  Ama Farmasi ailesine yeni eklenen Farmasi intense Color ruj türlerini kullanmadan karar vermeyin diyoruz.


Yılın En Trend Tonları Farmasi Avokado Yağlı İntens Color Ruj Serisinde!

Gündüz ve gece makyajının birbirinden bir hayli farklı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Gündüz nüde tonlarından dudak renklerini seçerken pembelere doğru da yol alabiliyoruz. Öte yandan gece için kırmızı, koyu bordo, mürdüm ve vişne tonlarına yöneliyoruz. Ama diğer yandan da Farmasi İntens Color Ruj serisinde öyle geniş ve zengin bir renk çeşitliliği var ki birçoğunu Makyaj çantanızdan çıkarmak istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca renkler çok yoğun, pigmentasyonu yüksek, sürmesi kolay. Hatta bir kez sürdüğünüzde 3 kat sürülmüş gibi yoğun bir efekt yaratabiliyor.

Dikkati dudaklarınıza vermek istediğiniz özel günlerde ya da davetlerde kısacası gece makyajı için hayli uygun olan bu ruj çeşidi avokado yağı ile desteklenmiş ve dudaklara yoğun bir bakım yapıyor. Dudaklarınızı pürüzsüzleştiren bu ruj ile dudak odaklı gece makyajları yapmak çok kolay. Göz makyajınızı hafif tuttuğunuz zamanlarda siz de bu uygulamayı deneyin ve keyif alın. Dilerseniz stick özelliğiyle kullanabileceğiniz rujunuzu fırçayla da sürebilirsiniz.  Ardından taşan kısımları fondötenle temizleyerek son dokunuşu yapabilirsiniz. Farmasi lipliner dudak kalemiyle de harika bir çerçeve yaratabilirsiniz dudaklarınızda.

 

Avokado Yağlı Zengin Formül

Avokado yağı içeren zengin formülü ile Farmasi İntense Color ruj,  dudaklarınız beslerken asla kuruluk hissi yaratmayacaktır. En soğuk havalarda bile dudak döküntüler ya da dudak soyulmaları tarih olacak. Dudaklarınızı nemli bırakacak olan Farmasi Avokado Yağlı İntens Color Ruj ile gün boyu kendinizi fresh ve tazelenmiş hissedeceksiniz.  Dudak kıvrımlarınızı biçimlendirmek istediğinizde dudaklarınıza farklı efektler yaratmanız konusunda yüksek kapatıcılığı ile sizi mutlu edecek hatta botox etkili dolgun dudak görünümlerine kavuşmanızda da bire bir etkiler yaratacak bir ruj serisidir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir