Farmasi Matte Ruj %55 İndirimli

Farmasi Matte Ruj %55 İndirimli; Farmasi Matte Ruj Kasım ayı kataloğuna özel fiyatıyla %55 İndirimli olarak çıkıyor bu ay Farmasi sayfalarında karşımıza. Mevsimlerden Sonbahar ve aylardansa Kasım ayındayız. Kışa neredeyse girdik sayılır. Eh, şimdi acımasızca esen, kovadan boşalırcasına yağan yağmurların zamanını yaşıyoruz. Bu durumda yüzümüzde makyaj tutmak da neredeyse profesyonellik isteyecek kadar büyük becerilerden oluyor. Yaz aylarında dudaklarımıza parlatıcımızı sürdüğümüz gibi saatlerce makyajımızı muhafaza edebiliyorduk ama şu aralar böyle değil kuşkusuz. Zira dışardaki zorlu hava koşulları makyajımızı anında silip götürebiliyor. Üstelik ruj demek makyajın neredeyse ana hatları demek. Hali hazırda baz makyaj türevlerinin olmazsa olmazlarından olan; allık, ruj ve eyeliner adımları her kadının olmazsa olmazlarından gibi bir şey günlük makyaj anlamında. Bu 3’lü adımı uygulamak içinse güvenilir kozmetik malzemelerine ihtiyacınız var ki tüm gün sokakta, alışverişte ya da ofiste zorlu saatler makyajınızı hırpalasa da yaptığınız makyaj yüzünüzden akıp gitmesin.

Yoğun Kapatıcılık

Farmasi mat rujlar serisinde karşımıza çıkan Farmasi Matte Ruj serisi ise bu anlamda arayışlarınıza cevap verecek olan en kaliteli rujlardan. Hem çok kalıcı, yoğun pigmentasyonlu ve üstelik de zengin bir renk kartelasına sahip. Farmasi Matte ruj çeşitleri, mat ruj serisinde yer alsa da içerdiği nem, yağ ve besleyici değerleriyle asla dudaklarınızı kurutmaz. Dudak çizgilerine dolmayan özellikleriyle dudaklarınızı kurutmadan kusursuz mat bir görünüm verir ayrıca da .

Farmasi Matte Serisinde İndirim Var!

Farmasi matte ruj kalıcı formülleri ile gün boyu  dudaklarınızda kalır ve bir şeyler yiyip içseniz dahi dudaklarınızı kolay kolay terk etmeyecektir. Kolay uygulanan sürümüyle ve sivri ucu sayesinde adeta bir dudak kalemi edasında kullanabileceğiniz bir ruj serisidir. Birbirinden özel tam 22 renk tonu bulabileceğiniz Farmasi Matte de en trend renklerden ‘nude’ rujları, hem gül kurusu renklerini mükemmel pembe/leylak tonlarını ve harika kırmızıları bulabileceksiniz. Üstelik de %55 indirimli ruj fiyatlarıyla. Farmasi Kasım Kataloğu nda bulabilecğeiniz bu güzel ürünlerin tümüne %40 ila  30 indirimli sahip olabilmeniz içinse yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir