Farmasi Men Soothing’de Büyük İndirim

Farmasi Men Soothing; after shave, sonrası cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için özel olarak cildi hassas erkekler için yeniden tasarlandı. Nemlendiriciler bu ürün aynı zamanda  E vitamini  de içerirken, cilde ultra nem sağlıyor ve tıraş sonrası sizi yumuşak bir cilt ile buluşturuyor.

İçinde bulunan Allantoin ile cildi yatıştırırken kuruluk hissini ortadan kaldırıyor ve erkeklerin en büyük sorunu olan tahrişi önlüyor. İçerdiği mentol ile cildi ferahlatırken Ginseng ile cilde enerji ve freshlik katıyor. Üstelik de ince ve formülüyle cilt tarafından dakikalar içinde emiliyor.

Erkekler İçin Muhteşem Bir Bakım Ürünü

Erkeklerin ne yazık ki bir çok alan da olduğu gibi kozmetik alanında da kadınlar kadar zengin bir ürün skalası bulunmuyor. Bir erkek metroseksüel seviyesinde bakımlı bir erkek olsa da parfüm, nemlendirici ya da yüz bakım ürünleri kullanmaktan öteye gidemiyor bu anlamda. Öte yandan da erkeklerin bakım konusunda önem verdikleri öyle bir konu var ki bu konu tıraş konusudur. Her gün tıraş olmak zorunda kalan erkeklerin bir çoğu sakal bıyık tıraşı olurken yüzlerinin hassaslaşmasından şikayet eder. Oysaki şimdilerde hem tüm tüylerden sizi homojen bir şekilde kurtarırken aynı zamanda da yüzünüze harika bir bakım işlemi yapacak bir ürün var. O da Farmasi Men Soothing

Farmasi Men Soothing tüm cilt tipleri için de uygun. İçinde;  paraben, parfüm, SLS, alkol, fitalat, triklosan bulunmayan natürel bir cilt ürün. Ayrıca içinde ginseng, allantoin ve mentol gibi yararlı bitkiler mevcut.  İçinde bulunan Ginseng cildi beslerken, mentol ise tüm gün size büyük bir ferahlık yaşatıyor.  Jel yapısı, şeffaf, az köpüren ve kaygan dokusu sayesinde tıraş edilen bölge hassaslaşmıyor.  Bünyesinde bulunan Allantoin ile cildi yatıştırırken tahrişe imkan verilmiyor yaşattığı ferahlık ve canlılık ise cabası. Üstelik de Farmasi Men Soothing ürünü Kasım Farmasi kataloğu nda 74 tl yerine sadece 39.99 tl.

Farmasi Men Soothing’de Nasıl Kullanılır?

Avuca alınarak Tıraş edilecek bölgeye bir miktar jeli uygulanır ve tıraş bıçağıyla tıraş sonlandırılır.  Ve ılık suyla yüz yıkandıktan sonra uygulanır. Ardından Farmasi Men 2’si 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici önerilir. Yumuşak yapılı, cilde gayet kolay yayılan ve mis gibi mentol kokan bu üründe mükemmel bir erkek bakım ürünü bulabilirisiniz. Özellikle uzun süre yüzünüzde kalacak olan yoğun bir temizlik ve ferahlık hissi arıyorsanız gayet uygundur.  Bu ve diğer Farmasi ürünlerine %30 ila 40 arası indirimli sahip olmak için hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurun.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir