Farmasi Hight Shine Likit Ruj

Farmasi Hight Shine Likit Ruj ; Farmasi markasının iki likit mat ruj serisinin mat ve velvet serisinin ardından karşımıza çıkan Farmasi Hight Shine Likit Ruj serisi harika bir parlaklığa sahip. Yanı sıra içinde en güzel nüde tonlarından, şeftalilere, portakal renklerine kırmızılara kadar harika renkler barındırıyor. Renklerine aşık olacağınız bu tonlarla bu bahara özel harka ışıltılı dudaklara siz de sahip olabilirsiniz.

 

Farmasi Hight Shine Likit Ruj İle Harika Renkler

Yanı sıra renk kartelası içinde dudaklarınızı canlandıracak olan kopkoyu bordo tonlarına da rastlayacaksınız ki bordo tonları sonbahar mevsiminde seçilebilecek en özel renklerdendir.  Şayet siz de sonbahara ait olan bordo ruj tonlarına hayransanız bir bordo ruj aşıklısı bayan olarak Farmasi Hight Shine Likit Ruj serisinin bu tonlarından yararlanabilirsiniz. Yanı sıra yine Farmasi Hight Shine Parlak Likit Ruj serisi içinde ışıltılarıyla hayatınızda iz bırakacak  olan harika nüde tonlarıyla karşılaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle beyaz bir teniniz ve kızıl saçlarınız varsa çok yakışacağı konusunda endişeniz olmasın.

GülKurusu, Pembe, Nude, Bordo Ve Kırmızı Tonlarında Rujlar

Ayrıca yine bu serinin içinde yer alan harika tonlardaki pembe ve gül kurusu renkleriyle karşılaşacağınızdan da emin olabilirsiniz. Başta gloss sürmüşsünüz hissine kavuşacağınız bu ürünün yapısını çok seveceksiniz.  Yanı sıra dudaklarınızda kalıcı etkisiyle saatler geçse bile matlaşmayacak ve parlaklığıyla ışıl ışıl kalacak olan bu ruj sayesinde nemli ve aradığınız o ıslak görünümlü ruja sahip olabilirsiniz.  Yanı sıra sizi harika soğuk bir kahvelerle tanıştıracak olan Farmasi Hight Shine Parlak Likit Ruj ise yeşil gözlü ve buğday tenli bayanlara şiddetle önerilmektedir.

Senenin trend renkleriyle bezeli olan bu seride kışa özel nemli, bakımlı ve sağlıklı dudaklar hep sizlerle…  Renk tonları opak bir şeffaflık taşıyan bu üründen tek sürüşte yararlanabileceğinizi kendi gözlerinizle görün. Dudaklarınızda dalga dalga olmadan aradığınız yanıtı 2 darbede size verecek olan Farmasi Hight Shine Likit Ruj ile gölgede, açık – kapalı mekanlarda ve gün ışığında harika dudak efektleri vereceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca Kasım Farmasi Kataloğu nda yer alan tüm Farmasi ürünlerine %30 ila 40  indirimli olarak sahip olmak için Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir