Farmasi Stay Matte Yeni Ambalajında!

Farmasi Stay Matte fondöten artık kışa özel yeni ambalajında yepyeni formülüyle tekrar sizlerle… Gözenek görünümlerinde azalma, doğal ve soft bir bitiş, yağ kontrolü, mat görünüm sağlayan formül, yüksek kapatıcılık ve gün boyu kalıcılık Farmasi Stay Matte de bulabileceğiniz sadece birkaç üstün özelliktir.

Bir fondöten seçeceğiniz zaman neye dikkat edersiniz? Elbette makyaj konusunda tecrübe ve deneyim sahibi bir bayan sadece bir değil birkaç faktörü aynı anda göz önünde bulunduracaktır fondöten seçerken. Bunun en başta geleni ise yüzde maske hissi yaratmayacak olan ve gün boyu yoğunluğuyla yüzünüzü ve hissiyatınızı boğmayacak olan hafif formüle edilmiş olan bir fondöten olması gerekir. Yanı sıra kaliteli bir fondöten seçmediğinizde yağlı ve ağır formülüyle mutlaka seçtiğiniz kalitesiz fondötenler yüzünüzde bulunan gözeneklere hava aldırmadan onları genişleterek içlerine dolacak ayrıca akne – sivilce gibi olumsuzlukları da beraberinde getirecektir.

Doğal Ve Soft Bir Görünüm

Sadece bu kadar mı? Doğal ve soft bitişli olmayan bir fondöten, her zaman karşıdan bakıldığında fark edilir ve oldukça yapay bir görsel yaratır. Oysaki Farmasi Stay Matte gibi kaliteli bir fondöten de asla bu olumsuzlukları yaşamazsınız. Aynı şekilde yağ kontrolü yapabilen bir fondöten özelliği de kaliteli bir fondötenin barındırması gereken özelliklerdendir. Bu anlamda da seçtiğiniz fondöten yüzünüzün özelliklerine göre yağ kontrolü yapabilen su bazı yüksek ve sağlıklı ürünlerden olmalıdır. Böylelikle de yüzünüzde soft bir bitiş sunar. Dolayısıyla da yüzünüzde mat bir görünüm yaratacaktır. İşte Farmasi Stay Matte fondöten ürününde de bu sağlıklı görseli her zaman yakalayabilirsiniz. Yine yüksek kapatıcılık da Stay Matte de bulabileceğiniz konforlardan biridir. Yanı sıra kalıcılık yüklü formülüyle de yüzünüzde tüm gün kalarak size yüksek güven verecek bir ürün olarak makyaj çantanızda ve tuvalet aynanızda yer alacak olan bir üründür.

Farmasi Stay Matte Fondöten İle Kusursuz Bir Görünüm

Multimineral komplex etkisiyle parlaklık kontrolü yapan Farmasi Stay Matte fondöten, yüksek kapatıcılık sunar. Parlama ve yağlanma problemini kökünden çözümleyen Matte ile bu sorunları asla yaşamayacaksınız Cilt üzerinde maske hissi yaratmadığından kusursuz bir örtücülük sunmaktadır. Bu ürüne ve tüm ürünlere %30 ila 40 indirimli sahip olmak için hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir