Farmasi Flowles Touch Pata Krem Fondöten %50 İndirimli

Farmasi Flowles Touch Pata Krem Fondöten %50 İndirimli;Eskiyle kıyaslayacak olursak, günümüzde öylesine zengin bir fondöten skalası var ki hangisini seçeceğimizi şaşırıyoruz. Parlak ve ıslak bitişli fondöten çeşitleri, mat bitişli ürünler,  porselen efekti veren fondötenler, sık ve günlük kullanılabilecek ürünler, orta derecede ya da gün boyu örtücülük sağlayanlar kısacası fondöten cinsleri saymakla bitecek gibi değil.

Oysaki Farmasi Flowles Touch pata krem fondöten neredeyse tüm bu kaliteli karışımları içerisinde bulunduruyor. Yüzünüzde ipeksi ve pürüzsüz bir cilt istiyorsanız ,Farmasi Flowless Touch pata krem,  tam sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Ne aşırı akıcı ne de aşırı katı olmayan bu üründe aradığınız doku, renk, üstün kapatıcılık, kalıcılık adına her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hatta bu ürünü kullandığınızda fondöten konusunda bundan sonra vazgeçilmeziniz olacağını garanti edebiliriz.  Krem fondöten tasarımındaki bu fondötenle, pürüzsüz bir görünüm ve kadifemsi bir bitiş aynı zamanda da ipeksi bir ten görünümü yakalayacağınız kesin. Sürüşü ve kullanımı çok kolay, bu yüzden de oldukça pratik bir üründür. Yüzünüze sürdüğünüz gibi sizi tüm gün boyu götürür.

Farmasi Flowles Touch Pata Krem İle Oldukça Kalıcı Fondöten Konforu

Gün boyu kalıcıdır. Yüz ifadenizi solgunluktan kurtarırken canlandırır ve göz alıcı bir görüntü sunar. Teninizde harika bir efekt sağlarken aynı zamanda da kalın ve kalitesiz fondötenlerde olduğu gibi kendini yakalatmaz. Cildiniz sorunlu olsa dahi tüm cilt kusurlarını örter ve kendinizi hafif hissetmenizi sağlarken asla yüzünüzde ağırlık yaratmaz. Yüzünüzde derin çizgiler varsa dahi içine dolmaz. Kremsi yapısıyla kolayca uygulanır hatta teninizin sıcaklık derecesinde buluştuğunda vücut sıcaklığınızla paralel olarak yüzünüzde mükemmel bir uyum sağlayarak compakt bir ürüne dönüşür. Kalıcı özellikleriyle gün boyu tazeleme gereksinimi hissettirmez.

İki Kapatıcı Ürün Bir Arada!

Dört farklı renk seçeneğiyle; beyaz, buğday, esmer ve koyu esmer tenli bayanların yüzünde fevkalade efektler yaratır. Pudramsı bir bitişe sahip olduğundan yağlı ciltlerde bile mat ve kuru bir efekt yansıtır. Farmasi Flowles Touch Pata Krem de fondöten + pudra konforunu bir taşla 2 kuş şeklinde yakalayabilirsiniz. İndirimli fondöten arayışındaysanız,  Farmasi Kasın kataloğu nda yer alan bu büyük indirimden hemen şimdi yararlanmanızı öneririz.

 

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir